Materiał Partnera

Pomoc radcy prawnego

Pomoc radcy prawnego

W sytuacji, gdy potrzebujemy reprezentanta w sądzie, opinii prawnej lub porady czy konsultacji ze specjalistą w zakresie prawa, warto skorzystać z pomocy radcy prawnego. Kancelarie radców prawnych to zespoły profesjonalistów, którzy są w stanie reprezentować nas przed sądem lub w urzędzie niemal w każdym zakresie! Szukając pomocy w trudnej dla nas sytuacji, wybierajmy osoby z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem!

Kancelaria radcy prawnego pana Ryszarda Stopy to miejsce, w którym uzyskają Państwo pomoc w zakresie prawa pracy, prawa ubezpieczeń, prawa cywilnego, prawa bankowego, prawa europejskiego, prawa spółek handlowych czy prawa spółdzielczego. Zdajemy sobie sprawę, że konieczność wizyt w sądach czy urzędach to źródło stresu, dlatego do naszych klientów podchodzimy indywidualnie i z ogromnym szacunkiem. Wspólnie staramy się wypracować najlepsze rozwiązanie.

Pomoc profesjonalisty

Decydując się na współpracę z radcą prawnym, warto rozeznać się czy dana osoba ma doświadczenie w podobnej do naszej sprawie. Zdarza się, że problem, który wymaga jego rozwiązania w sądzie, dotyczy różnych czynników i wiąże się z różnymi dziedzinami prawa. Jedynie osoba, która miała do czynienia z tak złożoną lub chociaż podobną sprawą szybciej znajdzie rozwiązanie w naszej sytuacji. Pan Ryszard Stopa to radca prawny, który w swojej kancelarii zebrał zespół pracowników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. W imieniu klienta występujemy w sprawach sądowych i załatwiamy regulacje prawne. Do wszystkich zleceń podchodzimy rzetelnie i swoje usługi realizujemy terminowo. Nasi pracownicy to profesjonaliści z dozą empatii, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie i doradzają optymalne dla niego rozwiązanie.

Windykacja należności majątkowych

Duża część problemów, z jakimi zgłaszają się klienci do kancelarii radców prawnych, dotyczy windykacji należności. Współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami, które mają problem z wyegzekwowaniem należnych płatności. Nierzetelny kontrahent, który zalega z płatnościami faktur za towar lub usługę to jeden z największych problemów przedsiębiorców, zarówno tych małych, średnich, jak i dużych. Problemy z dłużnikami często spędzają nam sen z powiek i mogą być przyczyną poważnych problemów finansowych firmy. Nie warto borykać się z sytuacją samemu. Korzystając z wieloletniego doświadczenia i wypracowanych technik i metod współpracy z dłużnikami jesteśmy w stanie odzyskać Państwa należność. Oferujemy pomoc w windykacji polubownej, czyli kontakcie z dłużnikiem na drodze formalnej, które ma przyczynić się do szybkiej spłaty długu. Oficjalne pisma zazwyczaj wystarczą, aby pieniądze wróciły do właściciela. Gdy to jednak nie pomaga i dłużnik nie chce współpracować, oferujemy usługi w zakresie windykacji sądowej. Wyrok sądowy lub nakaz zapłaty to dokumenty, które są podstawą do zlecenia egzekucji komorniczej. Przez cały proces pozostajemy w kontakcie z klientem, informując go o postępach prac nad jego sprawą.

Opracowanie:
Gdańsk, Heweliusza 11
tel. 58 346 21 14
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz