Materiał Partnera

Pomoc biura rachunkowego zawsze w cenie!

Pomoc biura rachunkowego zawsze w cenie!

Dzisiaj przepisy podatkowe oraz przepisy prawa ubezpieczeniowego zmieniają się bardzo szybko i bardzo często. Zdarza się, że mamy problem z nadążaniem za tego typu zmianami. Prowadząc firmę, zatrudniając wielu pracowników lub pracując dla wielu przedsiębiorstw możemy poczuć się obezwładnieni ilością rzeczy, o których należy pamiętać. Dlatego warto wtedy skorzystać z pomocy profesjonalnego biura rachunkowego. Jak wybrać to najlepsze?

Biuro rachunkowe dzisiaj to niemal wielobranżowe przedsiębiorstwo. Firmy takie jak 2x2 z Łodzi skupiają pracowników, którzy pomogą w zakresie usług księgowych, obsługi płacowej, obsługi kadrowej, doradztwa podatkowego oraz doradztwa biznesowego. Jednym słowem w takim miejscu znajdziemy kompleksową pomoc potrzebną do prawidłowego funkcjonowania każdej firmy. Zdajemy sobie sprawę z zawiłości przepisów, dlatego swoim klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Współpracujemy z organizacjami, osobami nieprowadzącymi działalności, małymi i dużymi firmami oraz spółkami.

Kiedy warto udać się do biura?

Nasze biuro oferuje usługi już na początku drogi świeżo upieczonych przedsiębiorców. Oznacza to, że pomagamy i doradzamy już przy zakładaniu i rejestracji działalności gospodarczej. Jest to ważny moment, który wpłynie na funkcjonowanie naszej firmy w przyszłości. Pomagamy wybrać sposób opodatkowania, uzyskać numer NIP, dokonujemy zgłoszeń aktualizacyjnych oraz zgłoszeń identyfikacyjnych we wszystkich urzędach. To, co stanowi szczególne ułatwienie dla właścicieli firm to to, że reprezentujemy ich interesy przed ZUS, urzędem skarbowym czy innymi instytucjami ważnymi z punktu widzenia realizowanych przez firmę usług. Doradzamy również jak poprawnie wypełnić deklaracje do urzędów, zgłoszenia do ZUS, jak przeprowadzić optymalizacje podatkowe i pomagamy rozliczać się z zachowaniem wszystkich aktualnych zmian w przepisach.

Dla kogo biuro rachunkowe?

Nasza pomoc kierowana jest do osób indywidualnych prowadzących działalność, organizacji i fundacji, małych, średnich i dużych firm, spółek cywilnych, spółek jawnych czy spółek partnerskich. Każda z tych form podlega pod inne przepisy, których znajomość i przestrzeganie znacznie ułatwi funkcjonowanie na rynku i prowadzenie odnoszącego sukcesy biznesu. Zachęcamy do kontaktu również osoby, które pracują jako freelancerzy. To osoby, które podpisują wiele różnych rodzajów umów o dzieło lub zlecenia, współpracują z firmami lokalnym i zagranicznymi, co może przysporzyć nieco kłopotów, gdy trzeba będzie zdecydować jak rozliczyć daną usługę i jak odprowadzić od niej podatek. Dużym firmom, które zatrudniają wielu pracowników oferujemy obsługę kadrową i płacową. Sporządzamy dokumentację kadrową, sporządzamy umowy o pracę, umowy cywilnoprawne, przygotowujemy świadectwa pracy oraz prowadzimy dokumentację urlopową. Pomagamy odpowiednio sporządzać deklaracje do ZUS, wyliczać i odprowadzać składki ZUS pracowników, sporządzać listy płac potrzebne do rozliczenia PIT.
Opracowanie:
Łódź, Siewna 15 lok. 512, (5 p.)
tel. 601 332 331
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz