Artykuł sponsorowany

Poltynk Tomasz Olszewski – posadzki maszynowe

Poltynk Tomasz Olszewski – posadzki maszynowe

Posadzka cementowa to mieszanka cementu, wody, kruszywa, włókien polipropylenowych oraz dodatków, z których powstaje zbita, idealnie równa powierzchnia – będąca jednocześnie podłożem do prowadzonych prac glazurniczych oraz stolarskich. Dlaczego warto zdecydować się na posadzki maszynowe? Jak przebiega ich montaż? Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu. Zachęcamy do dalszej lektury!

Posadzki cementowe – zalety

Odpowiednio wykonana posadzka cementowa charakteryzuje się niezwykle wysokim stopniem wytrzymałości mechanicznej – nieporównywalnie wyższym od pozostałych, dostępnych na rynku posadzek. Ponadto jej montaż to gwarancja:

  • uniwersalności – wylewki cementowe sprawdzą się idealnie w każdym obiekcie, zarówno w domu jednorodzinnym, jak i w budynku użyteczności publicznej. Co więcej, ich montaż jest możliwy nawet na zewnątrz;

  • wytrzymałości – wylewki cementowe wytrzymują bardzo duże obciążenia;

  • odporności na działanie czynników zewnętrznych – posadzkę cementową możesz zamontować w każdym pomieszczeniu, niezależnie od panujących temperatur oraz stopnia wilgotności.

Zajmujemy się kompleksowym montażem posadzek cementowych w obiektach jednorodzinnych, garażach podziemnych, na balkonach, tarasach oraz w obiektach biurowych. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz deweloperów z całego województwa małopolskiego

– informuje pracownik firmy Poltynk.

Dlaczego warto zdecydować się na posadzki wykonane maszynowo?

Posadzki maszynowe są zdecydowanie najchętniej wybierane. Ich wykonanie jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego agregatu. Dodatkowo użycie tzw. miksokretu sprawia, że wylana posadzka cementowa będzie idealnie gładka i zbita.

Posadzki wykonane maszynowo, w przeciwieństwie do wylewek wykonanych ręcznie, wyróżniają się wysoką jakością i przede wszystkim wieloletnią trwałością. Odpowiednia konsystencja mieszanki cementowej, jaką gwarantuje miksokret, umożliwia szybkie związanie się i schnięcie wylewki, a tym samym wcześniejsze przejście do kolejnych etapów realizacji danej inwestycji!

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz