Materiał Partnera

Podnośniki nożycowe znanego światowego producenta JCB w Polsce!

Podnośniki nożycowe znanego światowego producenta JCB w Polsce!

Firma JCB jest jednym z czołowych producentów maszyn budowlanych i rolniczych. Jej założyciel to Joseph Cyril Bamford – wynalazca pierwszej na świcie koparkoładowarki, od którego imion i nazwiska pochodzi nazwa przedsiębiorstwa. Niemal 75 lat istnienia firmy pozwoliło na stworzenie najwyższej jakości maszyn, którym ufają wykonawcy na całym świecie! Podnośniki nożycowe tej marki kupicie w Polsce od podnosniki.pl

Fenomen firmy JCB

Za prestiżem firmy stoi przede wszystkim jej założyciel, który już w 1953 roku odniósł światowy sukces, konstruując pierwsza na świecie koparkoładowarkę. Przedsiębiorstwo rozrosło się do tak wielkiej rangi, że skrót JCB został uznany za oficjalny angielski synonim wszelkiego rodzaju maszyn tego typu. Oprócz maszyn wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu (m.in. budownictwie, rolnictwie oraz transporcie) firma produkuje również agregaty hydrauliczne, młoty hydrauliczne, a także osprzęt złożony z mniejszych urządzeń i akcesoriów.

Szerokie zastosowanie podnośników nożycowych

Na samym wstępie warto wspomnieć o szerokim zastosowaniu podnośników nożycowych, które umożliwiają bezpieczną i sprawną pracę na wysokościach. Ich zasięg nie jest wysoki, jednak charakteryzują się szczególną mobilnością. Dzięki niewielkim rozmiarom można go wprowadzić w miejsca, do których nie dotrą większe dźwigi, a drabina uniemożliwiałaby sprawne wykonanie niezbędnych czynności. Podnośniki nożycowe są powszechnie wykorzystywane na halach produkcyjnych oraz w magazynach. Lekkie i stabilne mogą wjechać na prawie każde podłoże.  Sterowanie odbywa się z podestu przy pomocy mechanizmu hydraulicznego, co dodatkowo zwiększa efektywność pracy.

Zakup, wynajem i serwis w Polsce

Ze względu na solidną konstrukcję, podnośniki nożycowe marki JCB bardzo rzadko ulegają awariom. Jednak żeby przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny pracy konieczne jest regularne konserwowanie maszyny i eliminowanie ewentualnych usterek. Firma Lifts mieszcząca się w Bydgoszczy specjalizuje się w sprzedaży, wynajmie oraz serwisowaniu podnośników koszowych wszelkich typów i rozmiarów.

W  ofercie bydgoskiej firmy znajdziemy między innymi podnośnik nożycowy JCB S2646E, który można wznieść na wysokość ponad 10 metrów. Platforma podnośnika pomieści załadunek o maksymalnej wadze 450 kilogramów! Maszyny marki JCB można łatwo rozpoznać po charakterystycznym żółtym kolorze, dzięki czemu widzimy, że są one nieodłącznym elementem większości robót drogowych i prac budowlanych na całym świecie! Ceny podnośników zależą od poszczególnych modeli, które różnią się między sobą wielkością oraz ładownością.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz