Materiał Partnera

Płynna nowoczesność w Twoich wnętrzach – meble na zamówienie!

Płynna nowoczesność w Twoich wnętrzach – meble na zamówienie!

Styl modernistycznym, awangardowy, a także skandynawski i klasyczny, w dużej mierze charakteryzują się minimalizmem, przestronnością, a także jasnością wnętrz, które czasem przypominać mogą futurystyczne wizje najlepszych projektantów. Dzisiaj często w takiej idei, tworzone są sterylne kuchnie oraz łazienki, które łączą takie materiały, jak szkło, kamień naturalny, drewno i Corian (materiał na bazie minerałów naturalnych oraz żywicy akrylowej), pozwalając na budowanie mebli w monolitycznych formach.

Stawiając na minimalizm

Jednym z najpopularniejszych kierunków wnętrzarskich, w ostatnich latach, jest dążenie ku prostocie. To dlatego często zestawy kuchenne, są tworzone na zamówienie, w formach, które niemalże płynnie łączą się z materiałami wykończeniowymi podłogi, sufitu oraz ścian. Efekt wielokrotnie jest piorunujący – właściciele takich kuchni mogą pochwalić się pomieszczeniem, którego każdy element współgra ze sobą w najmniejszym elemencie. Warto podkreślić tu brak wielu łączeń, fug, czy nawet elementów dekoracyjnych. Meble często tworzone są, jako swoiste monolity, których blaty zdają się być jedną całością ze zlewami, czy nawet ze sprzętem AGD. Istotne przy tym jest jednak to, aby wybrać odpowiedni gatunek tworzywa wykończeniowego. Wielokrotnie modernistyczny, sterylny, a wręcz płynny efekt, pozwala uzyskać wspomniany Corian, który świetnie łączy się z drewnem, kamieniem naturalnym, a także ze szkłem, co pozwala na aranżowanie kuchni – a także łazienki, salonu, korytarza itd. – w dowolny sposób, według własnej wizji. Nowoczesność najlepszych producentów mebli na zamówienie, m.in. właśnie z wykorzystaniem Corianu, zasadza się zaś o spełnianie najbardziej restrykcyjnych norm technicznych, gwarantowaniu wyrobów sterylnych, łatwych w utrzymaniu, bardzo trwałych, a przy tym niesamowicie pięknych. Wysokim profesjonalizmem projektowo-produkcyjnym, wyróżnia się m.in. firma KUBAG, której działania wytwórcze, są prawdziwym wnętrzarskim artyzmem.

Pełna harmonia wnętrz

Aby uzyskać efekt „płynnej nowoczesności” swoim wnętrz, ważne jest to, aby każdy ich element ze sobą współgrał. To dlatego istotne jest podejmowanie współpracy z pracowniami produkcji mebli na zamówienie. One bowiem przygotują najważniejsze wyposażenie pomieszczeń, które idealnie będzie dostosowane do geometrii przestrzeni, do poziomu jej nasłonecznienia, do rozmieszczonej w ścianach instalacji, do użytych materiałów wykończeniowych ścian/podłoża/sufitu, a nawet do takich warunków, jak wzrost użytkowników i ich indywidualne preferencje. Piękną, nowoczesną, monolityczną, a także funkcjonalną łazienkę, kuchnię, salon, czy garderobę, powinno są zatem tworzyć na podstawie szerokich projektów, a także wizualizacji. Takie działania gwarantuje producent mebli KUBAG, który opiera swoje procesy produkcyjne przede wszystkim o wizje lokalne, lub dokumentacje architektoniczne oraz fotograficzne! 

Opracowanie:
Praszczyki 66
tel. 607 213 186
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz