Artykuł sponsorowany

PIK – producent i dystrybutor tekstyliów hotelowych

PIK – producent i dystrybutor tekstyliów hotelowych
W hotelach, restauracjach, ośrodkach wypoczynkowych i wielu innych miejscach goszczących klientów jakość tekstyliów ma ogromne znaczenie. Pościele i ręczniki powinny być nie tylko czyste, ale też wysokiej jakości, by użytkowanie ich sprawiało gościom przyjemność i miło wspominali oni pobyt w placówce. Importerem, produkcją oraz dystrybucją wyjątkowych wyrobów tekstylnych dla branży HoReCa zajmuje się firma PIK. Poznaj jej ofertę.

PIK – produkcja i dystrybucja artykułów dla hoteli

Przedsiębiorstwo PIK to firma zajmująca się importem, produkcja oraz dystrybucją tekstyliów dla branży HoReCa. 30 lat doświadczenia w branży i ciągły rozwój sprawiły, ze firma ta obecnie jest jednym z największych w Polsce importerem, producentem oraz dystrybutorem konfekcji pościelowej, poduszek, kołder, ręczników oraz obrusów. Ich produkty znaleźć można w wielu hotelach, restauracjach, a także prywatnych domach. Siedziba firmy znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, jednak swoje usługi firma ta kieruje do klientów hurtowych i detalicznych z całej Polski.

Z usług producenta tekstyliów PIK dotychczas skorzystało już wiele zakładów pracy, zakładów gastronomicznych, ośrodków wypoczynkowych, hoteli, pensjonatów i restauracji. Firma ta posiada własną pracownię krawiecką, dzięki czemu może realizować zamówienia dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Tekstylia dla branży HoReCa

W szerokiej ofercie firmy PIK znajdziesz wyroby tekstylne wysokiej jakości – produkcji własnej oraz importowane wyroby renomowanych producentów. Z pomocą tej firmy zaopatrzysz swój hotel lub lokal gastronomiczny w:

  • artykuły pościelowe,

  • poduszki i kołdry hotelowe,

  • ręczniki hotelowe,

  • szlafroki,

  • obrusy,

  • koce i narzuty,

  • materace.

Wszystkie oferowane przez firmę PIK tekstylia cechują się wysoką jakością. Pracownicy pracowni krawieckiej dokładają wszelkich starań, by każdy najmniejszy szczegół był dokładnie na swoim miejscu. Zastosowane do wyrobu bielizny pościelowej tkaniny, są sanforyzowane, dzięki czemu nie kurczą się i nie farbują. Materiały mają mocny splot, co zwiększa ich odporność na przetarcia.

Ręczniki, które znajdziesz w ofercie firmy PIK, wyróżniają się podwójnym obszyciem, podwójną pętelką i niskim włosem. Dzięki optymalnej gramaturze są również bardzo chłonne, wytrzymałe i miękkie.

Ręczniki i pościele z Twoim logo

Dzięki własnej pracowni krawieckiej firma PIK oferuje klientom detalicznym oraz hurtowym możliwość dostosowania zamówionych artykułów tekstylnych do indywidualnych potrzeb. Możesz więc zamówić tekstylia o dowolnych wymiarach, wzornictwie, parametrach technicznych i kolorystyce. Co więcej, w ofercie firmy znajdziesz także możliwość zamówienia pościeli, ręczników czy szlafroków z wyhaftowanym logo Twojej firmy. Ten, wydawać by się mogło, drobiazg, znacznie poprawia wizerunek firmy w oczach klienta i sprawia, że czuje się on w placówce bardziej komfortowo.

Opracowanie:
Gorzów Wielkopolski, Podmiejska 24
tel. 95 722 56 26
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz