Materiał Partnera

Piechaczek – profesjonalny zakład mechaniki pojazdowej w Źlinicach

Piechaczek – profesjonalny zakład mechaniki pojazdowej w Źlinicach

Każdy, nawet najlepszy samochód, wymaga regularnych wizyt w warsztacie samochodowym w celu oceny jego stanu technicznego, przeprowadzenia diagnostyki i ewentualnej naprawy. Żeby móc cieszyć się sprawnie działającym pojazdem, warto wybrać profesjonalny zakład mechaniki pojazdowej, który zapewnia kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. W woj. opolskim warto jest skorzystać z usług firmy Piechaczek, która znajduje się w Źlinicach.

Kilka słów o firmie Piechaczek

Zakład mechaniki pojazdowej Piechaczek powstał w 1992 roku. Siedziba warsztatu znajduje się w Źlinicach w woj. opolskim. Właścicielem serwisu samochodowego jest Paweł Piechaczek. Na miejscu możemy liczyć na profesjonalny serwis oraz naprawę naszego samochodu, a także na fachowe doradztwo. Warsztat samochodowy Piechaczek posiada miano Q-SERVICE, dzięki czemu na bieżąco pozyskuje wiedzę i umiejętności w zakresie najnowszych technologii samochodowych. Każdy klient serwisu samochodowego Piechaczek otrzymuje także książeczkę q-service, w której prowadzona jest historia przeglądów i napraw danego pojazdu.

Usługi realizowane przez firmę Piechaczek ze Źlinic

Firma Pawła Piechaczka oferuje kompleksowe naprawy samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Firma specjalizuje się m.in. w naprawie silników i diagnostyce komputerowej. Z jej usług możemy także skorzystać, jeśli potrzebujemy sprawdzić geometrię kół lub ustawić ich zbieżność, a także skorzystać z serwisu opon i usług wulkanizacyjnych. Warsztat samochodowy Piechaczek przeprowadza również różnego rodzaju naprawy powypadkowe, w tym wymianę szyb, a także oferuje serwis klimatyzacji oraz akumulatorów. Do tej firmy możemy się również zgłosić, gdy jesteśmy zainteresowani założeniem blokady antykradzieżowej na skrzyni biegów.

W razie wypadku lub kolizji możemy tu skorzystać z usługi holowania lub zamówić lawetę. Firma na czas naprawy może zapewnić nam auto zastępcze.

Sprzedaż części zamiennych i akcesoriów samochodowych

Firma Piechaczek prowadzi również sprzedaż części zamiennych, akumulatorów i akcesoriów samochodowych. W asortymencie firmy znajduje się bardzo szeroki wybór akumulatorów zarówno do aut osobowych, jak i dostawczych, ciężarowych, motocykli oraz maszyn rolniczych. W ofercie znajdziemy również bogaty wybór różnego rodzaju akcesoriów samochodowych.

Firma Piechaczek ściśle współpracuje z marką Inter Cars S.A., która jest największym dystrybutorem części samochodowych w Polsce, dzięki czemu oferuje części najwyższej jakości, które zapewnią długą sprawność twojemu pojazdowi.

Zakład mechaniki pojazdowej Piechaczek, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, korzysta z platformy internetowej Motointegrator, za pośrednictwem której możliwe jest zamówienie usługi serwisowej bądź części zamiennych. Na platformie można również sprawdzić koszt danej usługi oraz przewidywany czas, jaki zajmie naprawa konkretnej usterki.

Opracowanie:
Źlinice, Prószkowska 5
tel. 77 464 85 95
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz