Materiał Partnera

Pewny start w transporcie, czyli zakup samochodu z pracą

Pewny start w transporcie, czyli zakup samochodu z pracą

Wielu kierowców decyduje się na otwarcie własnej działalności w branży transportowej. Zalicza się do tego usługi przewozu towarów – niezbędny jest samochód dostawczy, którego zakup za gotówkę może okazać się zbyt kosztowny. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty Profit Express Sp. z o.o. z Krakowa, oferującej korzystny leasing wraz z gwarancją pracy na czas jego spłaty. Angażując niewielkie środki własne (od 1-20% wartości samochodu) otrzymać można nowy i niezawodny środek transportu, który ponadto spełnia wymogi unijne związane z odpoczynkiem kierowcy będącego w trasie.

Kluczowe zlecenia

Branża transportowa wymaga sporego zaangażowania. Wiele początkujących firm miewa problemy ze zleceniami – ich ilość jest niewystarczająca, co przekłada się na słabą rentowność działalności. Może to być szczególnie problematyczne w przypadku konieczności opłacania leasingu lub innych zobowiązań. Idealnym rozwiązaniem wydaje się innowacyjny system wprowadzony przez firmę Profit Express Sp. z o.o. – tzw. zakup auta z pracą. Tak jak w przypadku standardowego leasingu, przedsiębiorca nabywa samochód dostawczy na określonych warunkach spłaty, jednak nie musi się martwić o ilość zleceń. Nowatorskie rozwiązanie to bowiem transakcja powiązana, która oprócz kupna pojazdu gwarantuje pracę na czas leasingu. Firma Profit Express Sp. z o.o. zatrudnia wykwalifikowaną załogę spedytorów, która z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem zajmuje się prowadzeniem  zakupionego samochodu, a jedynym zadaniem kierowcy jest terminowe i sprawne wykonanie zleconej usługi transportowej. Ogromnym atutem oferty Profit Express Sp. z o.o. jest to, że gwarantuje ona minimalny przebieg w cyklu wyjazdowym wynoszącym 10 000 kilometrów oraz stawkę za każdy przejechany kilometr w ruchu międzynarodowym, co ogranicza do zera koszty generowane przez podjazd pod załadunki. Ponadto Profit Express Sp. z o.o. reguluje opłaty związane z autostradami, promami, tunelami oraz mostami. Firma Profit Express jako jedyna na rynku europejskim gwarantuje spełnienie wszystkich warunków objętych umową, dlatego w kontrakcie dołącza specjalny zapis – zobowiązuje się w nim zapłacić odszkodowanie w wysokości 0,20 € za każdy brakujący kilometr, którego nie byłaby w stanie zapewnić w danym cyklu.

Przedsiębiorca na etacie

Połączenie prowadzenia własnej działalności z pracą w oparciu o korzystną umowę jest rozwiązaniem szczególnie interesującym z punktu widzenia osób, których firma istnieje w branży stosunkowo krótko. Przeciętny czas leasingowania w takim systemie trwa 5 lat i dokładnie na taki czas zapewniona jest praca przez spedycję. Daje to gwarancję stałego zarobku i zabezpiecza spłatę leasingu. Kolejną innowacją, którą wprowadziła firma Profit Express Sp. z o.o. jako jedyna na rynku, jest udzielanie pożyczki bez zbędnych formalności i zabezpieczeń w wysokości 20 000 zł na zakup paliwa dla każdego z kontrahentów podpisującego umowę zakupu samochodu z pracą.

Po zakończeniu umowy leasingowej można wykupić swój samochód za zaledwie 1% wartości początkowej, dzięki czemu możliwe jest kontynuowanie kariery w branży transportowej z firmą Profit Express Sp. z o.o., wymieniając samochód na nowy z pozostawieniem dotychczasowego samochodu w rozliczeniu. Okazuje się zatem, że istnieje alternatywa dla tradycyjnego leasingu, którą jest zakup samochodu z pracą. To innowacyjne rozwiązanie jest coraz popularniejsze i doceniane przez wielu kierowców, dla których stanowi ogromną pomoc w rozwinięciu własnej działalności.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz