Materiał Partnera

Perfumy jako prezent dla wyjątkowej osoby

Perfumy jako prezent dla wyjątkowej osoby

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Nim się obejrzysz zaczniesz przygotowywać świąteczne potrawy i przystrajać choinkę. Dobrze, gdyby znalazły się pod nią prezenty dla najbliższych. Pamiętaj, że każdy zasługuje na coś wyjątkowego. Świetnym pomysłem jest obdarowanie kochanych osób cudownym zapachem zamkniętym w ozdobnym flakonie.

Komu podarować flakon perfum?

Perfumy to taki rodzaj prezentu, który najlepiej podarować osobie, którą dobrze znasz. Wiesz jakie zapachy lubi, a których nie znosi. Wybierając konkretny zapach musisz pamiętać, by nie urazić przypadkiem nikogo takim prezentem. Dlatego najlepiej gdy flakon perfum podarujesz ukochanej osobie, mamie, tacie, najbliższej przyjaciółce czy przyjacielowi. Zapach wyzwalany z eleganckiej buteleczki może sprawić wiele przyjemności, szczególnie tym, którzy akurat nie mogą sobie pozwolić na nowe perfumy.

Szeroki wybór zapachów, zarówno dla pań i dla panów można znaleźć w ofercie produktów proponowanych przez panią Annę Lipowską, konsultantkę kosmetycznej marki Faberlic. Perfumy o różnych nutach zapachowych urzekną najbardziej wymagające osoby. Poza tym możesz tu nabyć dezodoranty, kosmetyki do włosów oraz do makijażu.

Dopasuj zapach do obdarowywanej osoby

Przede wszystkim nie wybieraj perfum na ślepo. Jeśli nie wiesz do końca jakie zapachy preferuje osoba, której chcesz sprawić taki podarunek, sprawdź jakich zapachów używa i jakie nuty zapachowe są jej najbliższe. Przypomnij sobie, czy nie wspominała o zapachu, który jej się marzy. Ważny w wyborze perfum jest wiek oraz styl bycia i temperament osoby, dla której wybierasz zapach. U kogoś młodego sprawdzą się intensywne i sensualne zapachy. Dla ludzi z artystyczną duszą  idealne będą wytworne i zdecydowane nuty. Z tej samej linii zapachowej co perfumy, możesz wybrać perfumowane balsamy do ciała. Najbezpieczniejsze będą kompozycje owocowe i kwiatowe albo bazujące na lekkim drewnie. Dla kobiety można wybrać coś na bazie piżma, orchidei czy lotosu i egzotycznych owoców. Perfumowana woda dla pań Valkyrie oferowana przez Faberlic zawiera chłodne nuty malin teszkli oraz pomarańczyTarocco. Z kolei przyprawy korzenne, grejpfruty czy kolendra doskonale komponują się w męskich, zdecydowanych zapachach, takich jak Viking z nutami m.in. wrzosu, mrożonej mięty, zielonego jabłka i cydru. Jeśli perfumy mają być wyjątkowym prezentem pod choinkę pamiętaj, by były gustownie i elegancko zapakowane. Na pewno bliska ci osoba, która zostanie nimi obdarowana będzie bardzo zadowolona.

Opracowanie:
Ocypel, Kociewska 24A
tel. 505 409 483
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz