Materiał Partnera

Pełen zakres usług świadczonych przez nowoczesne zakłady ślusarskie

Pełen zakres usług świadczonych przez nowoczesne zakłady ślusarskie

Niekiedy konieczne jest dorobienie klucza – może to być spory problem ze względu na jego konstrukcję, dlatego warto skorzystać z usług świadczonych przez nowoczesne zakłady ślusarskie. Są one w stanie przygotować dla klienta kopię nawet skomplikowanych kluczyków samochodowych z elektronicznym zabezpieczeniem, ale też zabezpieczeń stosowanych w zamkach drzwi domowych i innych.

Skomplikowany zamek

Zamknięcie na klucz to jedna z najpopularniejszych form zabezpieczeń, które montowane są w drzwiach zarówno wejściowych, jak i niewielkich, które stosowane są np. w sejfach. Zgubienie klucza oznacza spory problem i przede wszystkim brak możliwości otworzenia drzwi. W takiej sytuacji niezbędna jest fachowa pomoc – nowoczesny zakład ślusarski jest jednak w stanie wykonać dla klienta kopię klucza zwykłego, ale też i nietypowego. Nierzadko bowiem niezbędne jest dorobienie np. klucza patentowego.

W konwencjonalnych zakładach ślusarskich kłopotliwe może być przygotowanie precyzyjnie odwzorowanej kopii klucza sejfowego czy atestowanego. W takim wypadku konieczne jest zrealizowanie usługi przez specjalistów, takich jak np. firma Euro-Klucz. Działająca od wielu lat w branży ślusarskiej jest w stanie z powodzeniem dorobić nietypowy klucz mieszkaniowy, który umożliwi ponowne dostanie się do wnętrza obiektu. Co ciekawe, profesjonaliści bez problemu zajmą się także stworzeniem kopii klucza samochodowego i nie tylko. Jakie jeszcze usługi oferują?Fachowe dorabianie kluczy

Kierowca, który zgubi kluczyki, nie jest w stanie nie tylko uruchomić pojazdu, ale też otworzyć jego drzwi. W takich sytuacjach konieczne jest szybkie i profesjonalne działanie – nierzadko dotyczy ono dorobienia klucza samochodowego z elektronicznym zabezpieczeniem, a także chronionego przez kod stały lub zmienny. Nie jest to jednak przeszkoda dla dobrego zakładu ślusarskiego, który wyposażony jest w specjalistyczne maszyny do diagnostyki systemów immobilizera. Dzięki nim możliwe jest dorobienie kluczy nawet o skomplikowanej budowie, co z kolei pozwoli na otworzenie samochodu czy jego uruchomienie.

Renomowany zakład ślusarski jest też w stanie przygotować dla klienta kopię klucza stosowanego w blokadzie skrzyni biegów. Warto pamiętać także o dodatkowych usługach świadczonych przez profesjonalnych ślusarzy. Nie tylko mogą oni zająć się dorabianiem kluczy, ale z powodzeniem otwierają awaryjnie wszelkiego rodzaju zamki. Usługi ślusarskie tego typu dotyczą nie tylko zamków stosowanych w drzwiach do mieszkania czy domu, ale też tych wyposażonych w elektroniczne zabezpieczenia, które częściej spotykane są w rozmaitych pojazdach.

Opracowanie:
Poznań, al. Marcinkowskiego 21
tel. 61 851 79 30
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz