Materiał Partnera

Paznokcie hybrydowe – nienaganny wygląd i ogromna wygoda.

Paznokcie hybrydowe – nienaganny wygląd i ogromna wygoda.

Wypielęgnowane dłonie są najlepszą wizytówką każdej zadbanej kobiety. Jeszcze do niedawna domowy manicure kojarzył się nam z zalanymi skórkami, wiecznie odpryskującym lakierem i krótkotrwałym efektem. Na szczęście o wszystkich tych problemach możemy zapomnieć zapisując się do kosmetyczki na manicure hybrydowy. Czym wyróżnia się technika, którą pokochały tysiące Polek?

Na czym polega manicure hybrydowy?

W odróżnieniu od tradycyjnego manicure ‘u – do wykonania paznokci hybrydowych- potrzebny jest profesjonalny sprzęt. Wykorzystuje się także narzędzia do pielęgnacji paznokci – frezarki, pilniczki, cążki do usuwania skórek. Jak informuje specjalista z salonu pielęgnacji urody „Interwave”- do wykonania manicure ‘u hybrydowego stosuje się specjalną bazę, lakiery hybrydowe oraz żele utrwalające. Każdą warstwę utwardza się pod lampą LED lub UV, co gwarantuje nieprzeciętną trwałość stworzonej stylizacji.

Zalety paznokci hybrydowych

Największą zaletą manicure ‘u hybrydowego jest -wspomniana już- trwałość. Dobrze wykonana stylizacja utrzymuje się na paznokciach nawet do trzech tygodni. Dużo zależy od naturalnego tempa wzrostu płytki. Lakier hybrydowy wyróżnia się dużą odpornością na odpryskiwanie i inne uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu dłonie przez cały czas prezentują się nienagannie. To ogromna wygoda, gdyż nie musimy obawiać się o wytrzymałość lakieru nawet podczas sprzątania, czy wykonywania innych prac manualnych. Założenie „hybrydy” sprawia, że nasze paznokcie stają się prawdziwą ozdobą dłoni. Mnogość kolorów do wyboru, bogactwo dekoracyjnych pyłków i zdobień – pozwalają na stworzenie wielu unikalnych stylizacji, dla których ograniczeniem jest jedynie nasza własna wyobraźnia. Lakiery hybrydowe- dzięki zastosowaniu specjalnych topów- mogą mieć różne wykończenie – od pięknie błyszczących po całkowicie matowe. Wszystko to sprawia, że nasze paznokcie przykuwają uwagę, a my same- czujemy się atrakcyjniej.

Manicure hybrydowy – w domu czy u kosmetyczki?

Zestawy do wykonywania paznokci hybrydowych są już powszechnie dostępne w sklepach. Wiele kobiet – chcąc zaoszczędzić- decyduje się na własnoręczne tworzenie stylizacji. Niestety nie jest to takie proste, jak by się mogło wydawać. Przez brak umiejętności i doświadczenia, można zrobić sobie sporą krzywdę w postaci kompletnie zniszczonej płytki. Manicure hybrydowy wymaga bowiem wprawy i znajomości pewnych zasad. Dużo lepszym rozwiązaniem jest rezerwacja wizyty u sprawdzonej kosmetyczki. Mamy wówczas gwarancję, że stylizacja będzie nie tylko wykonana estetycznie i z dbałością o każdy szczegół, ale też z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Jeżeli chodzi o zdejmowanie lakieru hybrydowego- w tym wypadku również warto skorzystać z pomocy specjalisty. Nieumiejętnie przeprowadzony zabieg grozi powstaniem nierówności na paznokciach oraz przyczyni się do pogorszenia ich kondycji.

Opracowanie:
Warszawa, al. Wincentego Witosa 31 lok. 109, budynek Panorama
tel. 22 310 31 33
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz