Materiał Partnera

Pawmed Ratownictwo Medyczne – kursy pierwszej pomocy dla pracowników

Pawmed Ratownictwo Medyczne – kursy pierwszej pomocy dla pracowników

Udzielenie poszkodowanemu pierwszej pomocy może uratować życie. Czasem jednak podstawowa znajomość zasad może nie wystarczyć. Zdarza się, że w trudnej sytuacji stres jest na tyle duży, a wiedza na tyle nieugruntowana, że nie jesteśmy w stanie przystąpić do ratowania komuś życia. Dlatego tak ważne jest, aby Twoi pracownicy znali przebieg całej procedury oraz czuli się na tyle pewnie, by udzielić pierwszej pomocy. 

Jak wygląda kurs pierwszej pomocy? 

Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy powinny być przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów, którzy w przystępny sposób zaznajomią Twoich pracowników z jej zasadami. W stresie nawet pozornie proste czynności takie jak wezwanie karetki pogotowia mogą przysporzyć kłopotów. Ratownicy medyczni z Pawmed Ratownictwo Medyczne przekażą, co należy zrobić przed zatelefonowaniem, a także poinstruują, jakie informacje są najcenniejsze dla operatorów linii 112. 

Istnieje szereg sytuacji, w których wymagane jest udzielenie pierwszej pomocy, ale procedury w każdej z nich różnią się od siebie. Na kursie prowadzonym przez firmę Pawmed Twoi pracownicy dowiedzą się, jak reagować m.in. w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia życia, jak pomóc ofierze wypadku samochodowego lub małemu dziecku, by nie zrobić mu krzywdy, a ocalić życie. Najważniejsza jest umiejętność zastosowania wiedzy w praktyce. Sytuacje pozorowane z wykorzystaniem fantomu pozwalają na przetestowanie zdobytej wiedzy i ugruntowują ją. Firma oferuje cykliczne szkolenia prowadzone w siedzibie firmy bądź kursy w trakcie wyjazdów integracyjnych z elementami surwiwalu.

Jak zorganizować kurs pierwszej pomocy? 

Firma Pawmed Ratownictwo Medyczne została założona w Warszawie, w 2001 roku przez Pawła Kępę. Załogę tworzy zespół wykwalifikowanych ratowników medycznych, którzy każdego dnia ratują ludzkie życie. Jeśli potrzebujesz zorganizować kurs pierwszej pomocy dla pracowników, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem, by uzgodnić dogodny termin i omówić formalności. Jak informuje pracownik firmy:

Wiedza nabyta na naszych szkoleniach może uratować nie tylko naszych najbliższych, ale pozwoli także zareagować podczas zdarzenia, które przypadkiem mijamy. Mimo posiadania wiedzy z zakresu pierwszej pomocy i bezpieczeństwa nie wiemy, jak ją wykorzystać. Pracownicy Pawmed odnowią zdobyte informacje, wskażą nowe aspekty i co najważniejsze – pokażą, jak to wszystko zastosować w praktyce.

Dla pracowników firmy Pawmed najważniejsze jest, by zaszczepić w każdym człowieku umiejętność i chęć niesienia pomocy. Ratownicy każdego dnia zdobywają cenne doświadczenie, które później pozwala jak najlepiej przekazać wiedzę podczas kursów.

Opracowanie:
Warszawa, Koszykowa 79 A
tel. 503 993 899
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz