Materiał Partnera

Paliwa w ofercie firmy KDM Polska

Paliwa w ofercie firmy KDM Polska

Hurtownia paliw prowadzona przez firmę KDM od lat cieszy się zaufaniem klientów. Stoją za tym najwyższej jakości produkty, których dostarcza. W ofercie znaleźć można zarówno oleje opałowe i napędowe, jak i benzynę. Uzupełnieniem szerokiego wyboru jest profesjonalne podejście – ciągłe oraz terminowe dostawy we wskazane miejsce, flota autocystern a także idealna obsługa.

Olej opałowy

W zakresie oleju opałowego KDM  Polska może swoim klientom zaproponować olej napędowy grzewczy Ekoterm, którego jest autoryzowanym dystrybutorem Orlen Paliwa. To nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie grzewcze zarówno dla domu, jak i firmy. Produkowane przez PKN ORLEN paliwo znajduje zastosowanie w kotłach ogrzewających domy mieszkalne, piecach przemysłowych i technologicznych. To także bezpieczne rozwiązanie w przypadku zaprószenia ognia w kotłowni – paliwo to ma bardzo wysoką temperaturę zapłonu.

Brak konieczności obsługi urządzeń na olej grzewczy wiąże z oszczędnością czasu i pieniędzy, a możliwość regulacji temperatury jedynie zwiększa wygodę.

Olej napędowy

Do produktów, których sprzedaż prowadzi KDM Polska, należy olej napędowy. Oferowany olej napędowy stanowi gwarancję doskonałej jakości.

Paliwo to spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Gospodarki dotyczące jakości paliw płynnych – to za sprawą komponentów, których jakość jest szczegółowo sprawdzana na każdym etapie produkcji paliwa. To świetny produkt, sprawdzający się w każdych warunkach atmosferycznych.

Oleje napędowe przeznaczone są do napędzania silników o zapłonie samoczynnym.

Benzyna

Ofertę firmy uzupełnia benzyna bezołowiowa. Przeznaczona jest ona do napędzania silników benzynowych o zapłonie iskrowym, których konstrukcja pozwala na jej zastosowanie.

Benzyna bezołowiowa Pb98 to wysokiej jakości nowoczesne paliwo – zgodne z europejskimi standardami. Zapewnia równomierną pracę silnika przy optymalnym zużyciu paliwa. Dodatkowo ma w swoim składzie dodatki uszlachetniające, pozytywnie wpływające na jej wydajność.

Warunki zamówień

KDM Polska oferuje korzystne ceny, których dokładna wysokość zależna jest od aktualnej ceny PKN ORLEN oraz od czynników takich, jak termin i forma płatności i częstotliwość dostaw. Ze swojej strony hurtownia paliw zapewnia profesjonalną obsługę, ciągłość i terminowość ustalonych dostaw, a także dowóz zamówienia w miejsce wskazane przez klienta.

Opracowanie:
Krępice, Wrocławska 44
tel. 71 326 11 21
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz