Materiał Partnera

Paczki do Skandynawii – co może dostarczyć prywatny przewoźnik?

Paczki do Skandynawii – co może dostarczyć prywatny przewoźnik?
Kraje skandynawskie, do których zalicza się m.in. Szwecja, to jeden z najpopularniejszych kierunków emigracji zarobkowej Polaków. W państwach położonych w północnej części Europy mieszka i pracuje wielu rodaków, których rodziny zdecydowały się pozostać w ojczyźnie. Z tego względu nierzadko poszukiwane są korzystne rozwiązania w zakresie wysyłania paczek do Skandynawii. Warto postawić na ofertę prywatnego przewoźnika – co dokładnie może dostarczyć?

Niewielkie gabaryty

Stosunkowo małe paczki, które mogą zawierać chociażby przedmioty osobiste, wiele osób przesyła poprzez największe firmy kurierskie. Nierzadko jednak przesyłki nie trafiają do celu lub są po drodze otwierane, co często kończy się kradzieżą zawartości. Ubezpieczenie w takiej sytuacji nie zawsze pokrywa pełną wartość znajdujących się w paczce przedmiotów, dlatego warto przemyśleć alternatywne rozwiązanie w postaci prywatnego przewoźnika. Nie tylko zagwarantuje on dostarczenie kompletnej paczki do odbiorcy, ale też proponuje atrakcyjne ceny za usługę.

W taki właśnie sposób działa firma Wojtek-Bus, która realizuje przewozy osób, towarów i zwierząt głównie do Szwecji. Przewoźnik ten może dowieźć przede wszystkim wspomniane już paczki o małych gabarytach, których dostarczenie poza granice kraju nie jest kosztowne. Bez większych przeszkód firmy tego typu przewożą również nieco większe ładunki, a także szereg przedmiotów o nietypowych kształtach i wymiarach, w tym chociażby sprzęt audio, urządzenia RTV czy wiele innych.

Transport roweru i nie tylko

Z powodzeniem prywatny przewoźnik może zająć się dostarczeniem np. roweru do Szwecji. Możliwe jest także odebranie jednośladu w kraju skandynawskim i bezpieczne dowiezienie go do odbiorcy znajdującego się w Polsce. Sprzęt zostanie odpowiednio zabezpieczony na czas podróży, dzięki czemu nie zostanie on uszkodzony w trakcie realizacji usługi. Do kłopotliwych sytuacji nierzadko dochodzi w przypadku korzystania z dużych firm kurierskich, które przez ogromną ilość przesyłek często ze zbyt małą uwagą traktują delikatne przedmioty o nietypowych kształtach czy rozmiarach.

Niektórzy prywatni przewoźnicy mogą nawet zająć się przewozem zwierząt, którym zapewnią optymalne warunki przez całą trasę. Oferta skierowana jest także do klientów chcących przetransportować bardzo duże ładunki. Często występuje problem z ich przyjęciem przez firmy kurierskie, które niechętnie przyjmują np. paczki do Szwecji powyżej wyznaczonych limitów odnośnie wagi lub wymiarów. W przypadku prywatnych przewoźników możliwości w tym zakresie są przeważnie większe, a atrakcyjne ceny dostarczenia dużych gabarytów do Skandynawii sprawiają, że warto zastanowić się nad taką właśnie formą wysłania paczki.

Opracowanie:
Tarnobrzeg, Konstytucji 3 Maja 8 lok. 21
tel. 882 759 924
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz