Materiał Partnera

Oszczędne domy od firmy SGW Konstrukcje

Oszczędne domy od firmy SGW Konstrukcje

Planując budowę domu musimy wziąć pod uwagę nie tylko koszty samej inwestycji, ale także późniejsze, związane z eksploatacją nowego budynku. Te mogą być bardzo duże, sprawiając, że każdego miesiąca – a szczególnie zimą – będziemy niepotrzebnie tracić spore sumy pieniędzy. Możemy tego uniknąć realizując projekt domu energooszczędnego z firmą SGW Konstrukcje.

Mniejsze rachunki dzięki domem energooszczędnym

Zanim zaczniemy czynić poważniejsze kroki w kierunku budowy domu musimy zastanowić się nad naszymi potrzebami i celami. Zdecydowanej większości z nas zależy na tym, aby mieszkać w nowym miejscu przez długie lata. Oznacza to, że przez cały ten czas będziemy musieli opłacać wszelkie rachunki – m.in. za media. Wysokość opłat zależy oczywiście od zużycia wypływającego bezpośrednio z zapotrzebowania domowników. Dużą część budżetu rodzinnego pochłaniają zawsze wydatki związane z ogrzewaniem. Firma SGW Konstrukcje ma niezwodny sposób na ich ograniczenie wszystkich opłat eksploatacyjnych. W jej ofercie znajdziemy usługi budowlane związane ze stawieniem różnego typu domów energooszczędnych – od jednorodzinnych przez wielorodzinne i szeregowe po letniskowe czy socjalne. Widać zatem, że możliwości są spore i niezależnie od tego, jaki dom się nam marzy, dzięki specjalistom z firmy SGW Konstrukcje z pewnością uda się nam go zrealizować. Prócz tego SGW Konstrukcje oferuje także różnego typu obiekty i konstrukcje stalowe oparte na lekkim szkielecie – takie jak chociażby hale do szerokości 30 m bez podpór.

Korzyści z budowy domu energooszczędnego

Prócz mniejszych rachunków decydując się na dom energooszczędny od firmy SGW Konstrukcje możemy liczyć także na dodatkowe korzyści. Należy do nich na przykład możliwość uzyskania dotacji rządowej czy korzystnych warunków kredytowania ze względu na niższe ryzyko banku oraz lepszy profil ryzyka kredytowego. Ponadto, budynki energooszczędne po wybudowaniu są warte więcej niż standardowe konstrukcje – ich wartość rynkowa jest znacznie wyższa. Ponadto, domy energooszczędne budowane są w znacznie krótszym czasie niż klasyczne konstrukcje. W procesie stosowanym przez firmę SGW Konstrukcje właściwie brakuje procesów mokrych – za wyjątkiem prac przy fundamentach. Sama powierzchnia stalowa konstrukcji domu o powierzchni około stu pięćdziesięciu metrów kwadratowych zajmuje niecały tydzień.

Opracowanie:
Młodocin Większy 86
tel. 697 097 131
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz