Materiał Partnera

Oświetlenie LED – możliwości wykorzystania

Oświetlenie LED – możliwości wykorzystania

Technologia LED zawojowała świat! Nic w tym dziwnego –  jest energooszczędna, ekologiczna, a do tego wspaniale sprawdza się przy aranżacji wnętrz. Z naszego artykułu dowiecie się więcej o niecodziennym zastosowaniu oświetlenia ledowego w różnych branżach. Być może podsuniemy Wam różne inspiracje, które będziecie mogli wykorzystać.

Reklama, której nie da się przeczyć

Oświetlenie ledowe w branży reklamowej ma szerokie pole do popisu. Zastosowanie technologii LED jest coraz bardziej popularne. Wybierają ją przede wszystkim Ci, którzy chcą, by ich reklama się wyróżniała. Oryginalne oświetlenie jest nowoczesnym sposobem na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta. Innowacyjnymi i kreatywnymi produktami w świecie reklamy są fluorescencyjne tablice LED, które idealnie sprawdzają się zarówno dzień, jak i w nocy, zapewniając długotrwałe użytkowanie – możemy przeczytać na stronie firmy PLUS, zajmującej się sprzedażą podświetlanych narzędzi reklamowych. Dużą popularność zyskują również estetyczne i praktyczne kasetony, dzięki którym siedziba firmy będzie widoczna i rozpoznawalna z daleka. Restauracje, bary i puby korzystają zaś z pooświetlanych menu – tablice ustawiane są przed wejściem, umożliwiając zapoznanie się z kartą dań i napojów. A co z witrynami? Tutaj prym wiodą ramki LED, które podwieszane są na linkach po sufitem. To skuteczna forma ekspozycji oferty biura podróży, biura nieruchomości czy studia fotograficznego. Niezwykle efektowną formą reklamy jest poster dynamiczny ze zmiennym programem, który wykorzystywany jest na różnego rodzaju eventach, konferencjach i  targach. Gwarantujemy, że przykuje wzrok wszystkich uczestników imprezy.

Aranżacja świateł

Byliście w klubie nocnym, w którym oświetlenie nie ogrywałoby ważnej roli? My też nie… Za pomocą technologii LED można stworzyć niezwykły klimat, który zachęci klubowiczów do zabawy. Aranżując wnętrze, warto więc pomyśleć o podświetlanych, szklanych schodach. Magic Panel LED z powodzeniem wypiera tradycyjne oświetlenie, stając się wizytówką nowoczesnego designu. Właścicielom klubów nocnych polecamy również parkiety taneczne podświetlane LED RGB – ze względu na ich energooszczędność i niezwykłe efekty świetlne. A w toaletach świetnie sprawdzą się lustra reklamowe. Jak działają? To proste – wyświetlają kolorowe reklamy, które znikają, gdy ktoś stanie w zasięgu sensora, i umożliwiają zobaczenie własnego oblicza.

Świetlne wesele

Parom młodym zazwyczaj zależy na stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery na weselach. Oryginalnym i bardzo efektownym rozwiązaniem jest zabawa światłem! W jaki sposób? Wystarczy wynająć LED S Magic Floor – parkiet z szeroką gamą spektakularnych efektów świetlnych. Dzięki niemu pierwszy taniec będzie jeszcze bardziej magiczny. A do tego warto postawić na kurtynę ledową, która stanie się gwiezdnym tłem imprezy. Będzie romantycznie, tajemniczo i niezapominanie.

Opracowanie:
Zieleniewo, Konwaliowa 3
tel. 602 114 984
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz