Materiał Partnera

Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Gdyni – co znajdziemy w najnowszej ofercie i dlaczego warto skorzystać z kursów i szkoleń OSZ?

Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Gdyni – co znajdziemy w najnowszej ofercie i dlaczego warto skorzystać z kursów i szkoleń OSZ?

Samorozwój jest jedna z podstawowych metod, która pozwala na osiągnięcie spełnienia zawodowego. By otrzymywać zadowalające wynagrodzenie i być docenianym przez kolejnych pracodawców, warto inwestować w kursy i szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe. Z pomocą przychodzi Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Gdyni, który oferuje wiele specjalistycznych kursów.

Lata doświadczenia w profesjonalnym szkoleniu

Już od ponad 20 lat Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Gdyni zajmuje się profesjonalnym szkoleniem z zakresu przyuczania do zawodu oraz zdobywania nowych kwalifikacji udokumentowanych certyfikatem. Firma obsługuje klientów z niemal każdej dzieciny, między innymi: medycznej, budowlanej, handlowej, fabryk i zakładów wytwórczych oraz gastronomii. Przez wszystkie lata swojej działalności, ośrodek zatrudniał tylko doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych nauczycieli, posiadających udokumentowane pozwolenie na prowadzenie szkoleń. Dzięki temu firma jest uważana za profesjonalistę w swojej branży.

Kursy doskonalące w zawodzie i przyuczające

Do popularnych kursów można zaliczyć głównie te, które pozwalają nabyć wiedzę praktyczną w naprawdę dużym zakresie. Spod skrzydeł OSZ wychodzą dobrze przeszkoleni kucharze, kelnerzy, barmani i dietetycy. Firma prowadzi również szkolenia pomocne podczas zakładania własnej działalności gospodarczej, takie jak kadry i płace oraz obsługa różnych modeli kas fiskalnych. O ofercie znajdziemy również kursy pedagogiczne dla instruktorów praktycznej nauki zawodu oraz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Kursy przygotowujące do egzaminów kwalifikacyjnych

Ośrodek Szkolenia Zawodowego może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów przygotowujących do egzaminów kwalifikacyjnych. Osoby kończące szkolenia w OSZ uzyskiwały dobre wyniki, skutkujące naprawdę wysoką zdawalnością w porównaniu do innych ośrodków szkoleniowych w Polsce. Firma przygotowuje do:

  • Kursy przygotowujące do egzaminów kwalifikacyjnych na uprawnienia energetyczne i elektryczne
  • Kursy przygotowujące do egzaminów kwalifikacyjnych na uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego (m.in. wózki widłowe, wózki jezdniowe, żurawie, podesty ruchome, suwnice)

Kursy i szkolenia BHP

W ofercie OSZ w Gdyni znajdziemy również profesjonalne szkolenia z zakresu BHP dla różnego rodzaju organów, takich jak służby BHP, kadry kierownicze, pracodawcy, pracownicy biurowi, robotnicy oraz inspektorzy pracy. W obrębie kursów BHP znajdują się również szkolenia przeciwpożarowe.  

Opracowanie:
Gdynia, Słowackiego 53
tel. 58 620 23 96
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz