Artykuł sponsorowany

Osiedle nowoczesnych apartamentów w Grabówce – HARMONY APART. Poznaj ofertę Kiełsa Nieruchomości

Osiedle nowoczesnych apartamentów w Grabówce – HARMONY APART. Poznaj ofertę Kiełsa Nieruchomości

Czy marzysz o własnym apartamencie z ogrodem, w spokojnej i malowniczej okolicy, nieopodal Białegostoku? Poznaj ofertę Kiełsa Nieruchomości - osiedle Harmony Apart w Grabówce, gdzie nowoczesna architektura łączy się z komfortem życia na łonie natury.

Osiedle Harmony Apart położone jest w malowniczej miejscowości Grabówka, zaledwie kilka kilometrów od Białegostoku. To idealne miejsce dla osób, które pragną uciec od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cenią sobie bliskość miasta i jego atrakcji. W okolicy osiedla znajdują się liczne tereny zielone, ścieżki spacerowe oraz rowerowe, co umożliwia aktywny wypoczynek na łonie natury. Ponadto, w pobliżu osiedla znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz punkty usługowe, co sprawia, że mieszkańcy mają dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień.

Nowoczesna architektura i wysoka jakość materiałów budowlanych

Osiedle Harmony Apart to inwestycja, która wyróżnia się nowoczesnym podejściem do architektury oraz dbałością o jakość materiałów budowlanych. W skład osiedla wchodzą 4 wille, w których znajdują się 8 apartamentów premium. Budynki wykonane są z cegły ceramicznej, co zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Projektanci zadbali również o przemyślane i funkcjonalne układy pomieszczeń, tworząc przestronne wnętrza o wysokości 270 cm. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć się wyjątkowym komfortem oraz świetnym doświetleniem pokoi.

Kameralność osiedla i udogodnienia dla mieszkańców

Harmony Apart to osiedle, które stawia na kameralność i spokój. Otoczone własnymi ogrodami, z dala od miejskiego zgiełku, stanowi idealne miejsce do życia dla osób ceniących sobie prywatność i bliskość natury. Mieszkańcy mają do dyspozycji wspólną zagospodarowaną część rekreacyjną oraz kameralny dziedziniec. Każdy apartament posiada swój prywatny ogród o powierzchni od 86m2 do 239m2 oraz dwa zadaszone miejsca parkingowe w cenie. Dodatkowo, na terenie osiedla znajdują się punkty ładowania samochodów elektrycznych o mocy do 22 kW.

Termin oddania i możliwości wykończenia apartamentów

Inwestycja Harmony Apart jest realizowana z myślą o najwyższych standardach oraz z dbałością o szczegóły. Dwa pierwsze wille mają zostać oddane do użytku już w maju 2024 roku. Firma Kiełsa Nieruchomości oferuje swoim klientom możliwość wykończenia apartamentu pod klucz, z opcją indywidualnego wyceniania. Ponadto, firma świadczy bezpłatną pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu bankowego na zakup nieruchomości, co sprawia, że proces zakupu staje się jeszcze prostszy i bardziej komfortowy.

Inwestycja dla wymagających klientów

Osiedle Harmony Apart to propozycja dla osób, które poszukują nowoczesnych i komfortowych apartamentów z ogrodem, w spokojnej okolicy, nieopodal Białegostoku. Inwestycja łączy w sobie zalety życia na łonie natury z dostępem do wszystkich udogodnień miejskich oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i ekologicznymi. Dzięki wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz dbałości o szczegóły, mieszkańcy osiedla Harmony Apart mogą cieszyć się wyjątkowym komfortem życia. Jeśli marzysz o własnym apartamencie spełniającym Twoje oczekiwania pod względem funkcjonalności, estetyki i lokalizacji, oferta Kiełsa Nieruchomości może być idealna dla Ciebie.

Opracowanie:
Białystok, św. Rocha 5 lok. 30
tel. 794 433 550
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz