Artykuł sponsorowany

Opakowania foliowe i papierowe z nadrukami reklamowymi – LEDAR

Opakowania foliowe i papierowe z nadrukami reklamowymi – LEDAR

Reklama jest dźwignią handlu i jest to niepodważalny fakt. Opakowania z efektownym logo firmy mogą być doskonałym nośnikiem informacji o twoim przedsiębiorstwie, szczególnie kiedy zadbasz o to, aby były trwałe i poręczne. Firma LEDAR to lider w branży opakowań foliowych i papierowych, które mogą być opatrzone wysokiej jakości nadrukiem reklamowym. Poznaj szeroką ofertę dla firm i dowiedz się, co proponują specjaliści!

Ekologiczne opakowania z nadrukiem reklamowym

Opakowania papierowe i foliowe z nadrukami reklamowymi od firmy LEDAR spełniają wszelkie europejskie normy jakościowe. Specjaliści korzystając z wieloletniego doświadczenia zajmują się produkcją opakowań z nadrukiem reklamowym, które odpowiadają potrzebom klientów. Wysokiej jakości nadruk realizowany może być natomiast metodą fleksodruku do 6 kolorów lub metodą sitodruku:

W swojej codziennej pracy korzystamy z bogatego doświadczenia i szerokich kwalifikacji, dlatego jako nasz Klient możesz liczyć na fachowe doradztwo w każdej kwestii związanej z zaprojektowaniem i produkcją opakowań oraz nadruków.

- zapewniają eksperci z firmy LEDAR.

Przedsiębiorstwo działa w branży od 1991 roku. Szeroka wiedza specjalistów i doskonale wyposażony park technologiczny pozwala na realizację indywidualnych zleceń w zakresie projektowania oraz wykonywania nadruków reklamowych na dowolnym produkcie dostępnym w asortymencie. W branży opakowań bardzo istotne jest to, aby do ich produkcji podchodzić z rozsądkiem i myślą ekologiczną.

Torby foliowe i papierowe od firmy LEDAR są jednocześnie trwałe i solidne, ale wykonane z materiałów przyjaznych środowisku. Firma oferuje wysokiej jakości ekologiczne torby z papieru oraz torby foliowe, które mogą być opatrzone indywidualnym znakiem graficznym. W ofercie dostępne są między innymi takie produkty, jak torby z papieru i torby reklamowe z nadrukami oraz opakowania z folii HDPE i LDPE, również z folii ekologicznej.

W co jeszcze możesz się zaopatrzyć w firmie LEDAR?

Specjaliści wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów proponują wysokojakościowe  torebki foliowe z folii HDPE, LDPE, PP (także z nadrukiem) oraz taśmy pakowe z nadrukiem firmowym. Ponadto przedsiębiorstwo LEDAR może wykonać różnego rodzaju etykiety, nalepki i banery reklamowe.

Eksperci z Łodzi posiadają także szeroki asortyment taśm, folii oraz urządzeń do pakowania. Jeżeli więc zamierzasz zaopatrzyć swoją firmę w opakowania z efektownym znakiem graficznym, powierz to zadanie specjalistom, którzy wykonają dla ciebie indywidualny projekt oraz doradzą, na jaką metodę druku warto się zdecydować.

Opracowanie:
Łódź, Słowiańska 32 lok. 1U
tel. 426 833 213
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz