Materiał Partnera

Onyks – biuro rachunkowe w Serocku

Onyks – biuro rachunkowe w Serocku

Zakładacie nową firmę i poszukujecie doświadczonej księgowej? Chcecie powierzyć zaufanej osobie pieczę nad sprawami kadrowo-płacowymi? A może po prostu nie jesteście zadowoloni z dotychczasowej pracy biura rachunkowego? Wiemy, jak trudno znaleźć firmę świadczącą profesjonalne i rzetelne  usługi, dlatego spieszymy z pomocą i zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura księgowego Onyks, które działa na terenie całego województwa mazowieckiego.

Księgowość w najlepszych rękach

Grażyna Jasik swoje biuro rachunkowe Onyks prowadzi od 17 lat. Przez ten czas zdążyła nabyć doświadczenie, które pomogło jej w zdobyć wielu stałych klientów. Dlatego też wybierając współpracę z biurem, możecie liczyć na rzetelne i zawsze terminowe usługi. Aktualna oferta dotycząca bieżącej obsługi księgowej obejmuje zarówno prowadzenie uproszczonej księgowości – książki przychodów i rozchodów oraz ryczałtu – jaki i księgowości pełnej, czyli księgi handlowej. W skład jej wchodzi:

  • ewidencja kosztów i przychodów;
  • ewidencja środków trwałych i wyposażenia;
  • rejestry zakupu i sprzedaży VAT;
  • dokumentacja ZUS;
  • jednolite pliki kontrolne;
  • dokumentacja płacowa.

Kadry i płace – czyli sprawy pracownicze 

W średnich i małych firmach nie ma potrzeby otwierać działu kadr i płac. Najczęściej sprawami pracowniczymi zajmuje się wówczas jedna osoba obsadzona na stanowisku kadrowej. Jeśli jednak nie stać Was na utworzenie kolejnego etatu lub sądzicie, że samodzielne stanowisko kadrowej nie jest tak potrzebne, możecie rozpocząć współpracę z firmą zewnętrzną, która zajmuje się pełną obsługą kadrowo-płacową. W zakres obowiązków biura księgowego Onyks wchodzi więc: sporządzanie listy płac, deklaracji ZUS, raportów i analiz wynagrodzeń; prowadzenie ewidencji wynagrodzeń; rozliczanie roczne pracowników; przygotowywanie zaświadczeń o dochodach, dokumentacji płacowej i raportów imiennych osób ubezpieczonych. Na specjalne życzenie klientów może także sprawować nadzór nad dokumentacją kadrową i naliczać wynagrodzenia dla pracowników.

Nowa firma – nowe cele, nowa księgowość

Marzycie o własnej firmie i szukcie sprawdzonego biura, które najpierw pomoże Wam ją założyć, a później poprowadzi jej księgowość? Firma Onyks oferuje pomoc przy zakładaniu firmy nowo powstałym podmiotom gospodarczym prowadzonym zarówno przez osoby fizycznej, jak i spółki handlowe. Wiemy, że początkowy etap prowadzenia działalności jest trudny, dlatego też polecamy współpracę z renomowanym i doświadczonym biurem, dzięki któremu zaoszczędzicie wiele cennego czasu i nerwów.  

Opracowanie:
Serock, Warszawska 51
tel. 602 486 308
Oceń artykuł (2)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz