Materiał Partnera

Okna ekologiczne i energooszczędne SOFTLINE 82

Okna ekologiczne i energooszczędne SOFTLINE 82

Dzisiaj na rynku stolarki okiennej i drzwiowej można znaleźć wiele różnego rodzaju systemów okien. Obecnie wielu deweloperów mieszkaniowych, inwestorów budynków komercyjnych oraz publicznych, czy też osoby indywidualne, stawiają na energooszczędne oraz ekologiczne rozwiązania. Takie stanowią okna SOFTLINE 82, od jednego z najlepszych branżowych producentów VEKA. Dowiedz się, czy wyróżniają się te konstrukcje, a także gdzie je kupić!

Specyfikacja okien Softline 82

W dzisiejszym budownictwie bardzo liczy się wykorzystywanie okien, które będą świetnie harmonizowały się z termoizolacją, wentylacją mechaniczną z rekuperatorem odzysku energii, czy też z klimatyzacją. Dzisiaj idealne współgranie tychże elementów, pozwala na osiąganie znacznych oszczędności grzewczych, czy tworzenie w pomieszczeniach zdrowego mikroklimatu. To właśnie tym wyróżniają się nowoczesne systemy okienne do domów pasywnych Softline 82, które przygotował producent VEKA. Ich innowacyjność oparta jest o 6-komorową konstrukcję o głębokości zabudowy 82 mm, o szyby z parametrem przenikania ciepła na poziomie od Ug = 0,9 W/m2K do nawet Ug = 0,7 W/m2K, a także o wykorzystanie uszczelek w ich potrójnym układzie, wraz z tzw. uszczelką środkową zapewniający doskonałą oraz podwyższoną szczelność, izolację akustyczną i izolację cieplną. Istotną częścią całej konstrukcji jest również wzmocnienie stalowe 70-miliometrowych profili, co zapewnia bardzo dobrą stabilność statyczną oraz funkcjonalność na najwyższym poziomie na wiele lat! Ponadto okna Softline 82, wyróżniają się swoją estetyką, a także możliwością bardzo szerokiego spersonalizowania wizualnego. O jego zakres pytaj profesjonalnych dystrybutorów, którzy współpracują ściśle z marką VEKA.

Gdzie kupić okna VEKA Softline 82 – najlepsi dostawcy okien, drzwi i bram!

Jeśli chcesz kupić okna Softline 82, powinieneś wybierać szeroko wyspecjalizowane firmy, które zajmują się również kompleksowym doradztwem technicznym, a także montażem. Takim przedsiębiorstwem, jest dystrybutor stolarki okiennej i drzwiowej BONUS z Wejherowa. Firma ta stawia na nowoczesne rozwiązania, które mają na celu podwyższenie zarówno komfortu użytkowania danych konstrukcji, jak i ich estetyki oraz parametrów użytkowych. To między innymi, dlatego podmiot ten oferuje energooszczędne systemy okienne Softline 82, czy też zautomatyzowane bramy garażowe i rolety zewnętrzne. Oprócz tego kupisz od tego dostawcy przepiękne drzwi wejściowe, designerskie i wykonane w różnych stylach architektonicznych ogrodzenia posesyjne – np. marki Wiśniowski – czy też wyroby do aranżacji okiennej.

Opracowanie:
Wejherowo, Gulgowskiego 10
tel. 58 672 00 03
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz