Materiał Partnera

Odpoczynek w górach – wybierz Krynicę-Zdrój

Odpoczynek w górach – wybierz Krynicę-Zdrój

Jednym z najpiękniejszych rejonów Polski jest województwo małopolskie. Znajdziemy tam wiele zabytków, muzeów, nowoczesnych galerii sztuki, ale przede wszystkim piękne stare miasta oraz niepowtarzalne walory przyrodnicze. Warto na swoją bazę noclegową wybrać Krynicę-Zdrój, gdzie bardzo łatwo naładować się pozytywną energią i odpocząć od całego codziennego stresu.

Atrakcje w Krynicy-Zdroju

Krynica-Zdrój to małe miasto wypoczynkowe o statusie uzdrowiskowym. Jest to świetne miejsce dla aktywnego odpoczynku grupy znajomych lub rodziny bądź spokojnego wypoczywania na łonie natury przez emerytów albo osoby, które chcą choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Warto wiedzieć, że w Krynicy-Zdroju łatwo o dobry i tani nocleg, świetną atmosferę i mnogość atrakcji turystycznych – zarówno latem, jak i zimą. W Krynicy-Zdroju można znaleźć profesjonalne ośrodki narciarskie, wyciągi linowe, trasy narciarskie i snowboardowe, sankostradę, Rezerwat Przyrody Hajnik, Górę Parkową czy liczne szlaki turystyczne.

Jak znaleźć odpowiedni hotel?

Jeśli poszukujesz odpowiedniego hotelu lub ośrodka wypoczynkowego w okolicach Krynicy-Zdroju, skorzystaj z narzędzi internetowych. W sieci znajdziesz specjalne strony, które umożliwią porównanie cen i sprawdzenie jakości pokojów. Wartym uwagi miejscem, często wybieranym przez rodziny, kolonie, a także mniejsze grupy turystyczne jest ośrodek wypoczynkowy Amadeusz, należący do Anit-Mar Sp. z o.o. Miejsce to polecane jest, ponieważ posiada bogatą ofertę hotelową obejmująca pokoje o różnym standardzie i wielkości. Warto wybrać się do ośrodków wypoczynkowych w Krynicy-Zdroju w okresie świątecznym i sylwestrowym, aby poczuć magię prawdziwych białych świąt.

Najlepsza baza noclegowa?

Warto pamiętać, że Krynica-Zdrój leży niedaleko słowackiej granicy, dlatego jest to świetna baza noclegowa dla osób, które chcą zapuścić się głębiej w górskie rejony Karpat. Oczywiście wybór odpowiedniego miejsca wypoczynkowego to podstawa udanych ferii dla dzieci, wczasów letnich, czy krótszych odwiedzin wypoczynkowych. Warto wybrać bazę noclegową, która oferuje dodatkowe atrakcje w ramach partnerstwa z innymi ośrodkami, takimi jak np. Krynicki Park Linowy, spływy pontonowe i kajakowe, a także gwarantuje interesujące oferty na weekendy majowe, weekendy walentynkowe czy andrzejki. W dobrych ośrodkach wypoczynkowych również można zorganizować imprezy okolicznościowe: wesele, komunie czy chrzciny.  Świetna oprawa wizualna, odpowiednia muzyka i góralski klimat to gwarancja niezapomnianych chwil.

Opracowanie:
Krynica-Zdrój, marsz. Piłsudskiego 34
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz