Materiał Partnera

Od pomiaru do montażu, czyli meble kuchenne na wymiar

Od pomiaru do montażu, czyli meble kuchenne na wymiar

Kiedy marzenia o własnym domu czy mieszaniu w końcu się spełnią, przychodzi moment na jego urządzanie. Królestwem miłośników gotowania i jedzenia jest kuchnia. Jej wybór to nie lada wyzwanie, gdyż musi być ona przede wszystkim funkcjonalna bez względu na wielkość pomieszczenia. W tym przypadku warto zdecydować się na zamówienie mebli na wymiar. Co przemawia za takimi meblami?

Zabudowa dopasowana do potrzeb użytkownika

Jedną, choć chyba najważniejszą z zalet kuchni projektowanych i wykonywanych na wymiar jest jej zindywidualizowany charakter. Każdy z nas ma inne przyzwyczajenia, każdy inaczej organizuje sobie  pracę, także w kuchni. Potrzebna jest więc odpowiednia przestrzeń użytkowa, w postaci blatów do przygotowywania posiłków. Znaczenie ma też rozmieszczenie, wielkość oraz niejednokrotnie niestandardowe rozmiary szafek, które umożliwiają przechowywanie wszystkich niezbędnych przyborów kuchennych oraz produktów spożywczych. Jak mówią eksperci z firmy Stolnat, zajmującej się produkcją mebli pod zabudowę, należy wziąć pod uwagę także osobiste ograniczenia lub cechy, np. prawo- lub leworęczność oraz wzrost. Dopasowanie projektu do upodobań i preferencji klientów stwarza możliwość zaaranżowania pomieszczenia o niestandardowych wymiarach. Częstym problemem jest wąska, ciasna, z pozoru nieustawna kuchnia, zwłaszcza w mieszkaniach. Aranżacja takiej przestrzeni to wyzwanie dla fachowców, jednakże ich doświadczenie w takim przypadku odgrywa kluczową rolę. Kuchnie na wymiar to doskonałe rozwiązanie wykorzystujące wszystkie nawet najmniejsze zakamarki, tworząc z nich w pełni użytkowe miejsca do przechowywania, niewielkie schowki czy narożnikowe szafki. Wszystkie urządzenia AGD zabudowywane są za frontami mebli, co daje estetyczny wygląd, a zarazem praktyczny dostęp do nich.

Oryginalny i indywidualny charakter kuchni

Dzięki meblom wykonywanym na zamówienie jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalną przestrzeń zgodnie z naszymi upodobaniami i preferowanym stylem. Profesjonaliści z firmy Stolnat są w stanie zaprojektować kuchnię z różnych materiałów najwyższej jakości, a także sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, którzy chcą by ich kuchnia była nietypowa i oryginalna, za sprawą np. finezyjnych ornamentów czy innych dekoracyjnych elementów. Styl nowoczesny nie ma sztywnie ustalonych norm, dlatego można dać się ponieść wyobraźni. Projekty obejmują także umieszczenie oświetlenia, które sprawi, że nasza kuchnia będzie jeszcze bardziej funkcjonalna. Meble produkowane na wymiar to gwarancja jakości i trwałości oraz odejście od katalogowych, standardowych wnętrz, które powielane są w większości domów.

Opracowanie:
Nowa Wieś Lęborska, Kębłowska 6
tel. 512 531 767
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz