Materiał Partnera

Od koncepcji po niepowtarzalne wykonanie – usługi biur projektowych mebli!

Od koncepcji po niepowtarzalne wykonanie – usługi biur projektowych mebli!

Dzisiejsze wnętrza, aby zachwycały swoim wyglądem, powinny być wykonane w określonym porządku wnętrzarskim. Ich jednym z najważniejszych elementów są wykorzystywane meble. To one wydobywają z pomieszczenia odpowiedni charakter, który powinien być zharmonizowany z oświetleniem oraz z wszystkim składowymi wykończenia. Przygotowywaniem koncepcji przepięknych mebli zajmują się profesjonalne biura projektowe.

Usługi dla klientów indywidualnych

Klienci indywidualni najczęściej korzystają z usług biur projektowych mebli wtedy, kiedy chcą, aby ich wnętrza były niepowtarzalne. Duża liczba klientów zwraca się o pomoc również w sytuacji, kiedy ich wnętrza są bardzo małe i muszą być idealnie zagospodarowane, lub wręcz przeciwnie, w warunkach bardzo dużej przestrzeni użytkowej. Jeśli chodzi o pomieszczenia, najczęściej zamówienia dotyczą projektów mebli kuchennych lub łazienkowych, ale coraz więcej z nich związanych jest z wyposażeniem jadalni, salonów, sypialni czy wyjątkowych pokojów dziecięcych. Tak szerokim zakresem prac projektowych i wykonawczych zajmuje się firma Ergooffice FHU. Pracownia ta współpracowała między innymi z perfumeriami Douglas, siecią TKMaxx, księgarniami, salonami obuwniczymi, czy odzieżowymi (np. NIKE, BYTOM).

Usługi dla klientów biznesowych

Meble są szczególnie ważne w różnego rodzaju obiektach handlowych, a także biurach korporacyjnych. W pierwszym przypadku muszą one być częścią bardzo szczegółowo zaplanowanego systemy ekspozycyjnego towarów. W drugim powinny zapewniać najwyższy poziom komfortu dla pracowników. Dzięki pracowniom projektowym zajmującym się wykonawstwem mebli na zamówienia sklepy, czy biurowce stają się niepowtarzalne – od lat dominuje klasyczna elegancja, nowoczesna prostota, a także artystyczna awangarda. Warto pamiętać o tym, że wygląd przestrzeni publicznych oraz handlowych jest częścią wizerunku danego podmiotu gospodarczego wpływającego znacznie między innymi na liczbę zainteresowanych klientów. Wiedzą o tym również właściciele hoteli, którzy zawsze przy ich urządzaniu, współpracują z profesjonalnymi biurami projektowymi mebli.

Precyzyjne projektowanie – wyjątkowość mebli!

Wyjątkowość mebli na zamówienie opiera się na precyzyjnym i indywidualnym zaprojektowaniu, które uwzględnia gusta klienta oraz jego potrzeby, a także uwarunkowanie architektoniczne wnętrz. To dlatego wielokrotnie podstawą projektową jest wizja lokalna i szczegółowa dokumentacja związana z rozkładem oraz wielkością pomieszczeń. Pozwala to między innymi na idealne dopasowanie zabudowy garderobianej, czy też tworzenie bardzo funkcjonalnych kuchni na wymiar. Ważnymi parametrami uwzględnianymi przed projektowaniem są: rodzaj budynku, wielkość pomieszczenia, przebieg instalacji przesyłu mediów, przebieg wentylacji, rodzaj zastosowanego materiału wykończeniowego, a nawet ilość wpadającego światła dziennego. Proces projektowania mebli w profesjonalnym biurze polega również na przygotowaniu wielu wizualizacji wnętrz oraz zamawianych wyrobów meblarskich.

Opracowanie:
Tychy, Drozdów 80
tel. 600 541 521
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz