Materiał Partnera

Od armatury po klimatyzację

Od armatury po klimatyzację

Systemy instalacyjne to nieodłączny element każdego budynku, zwłaszcza domu mieszkalnego. Najlepiej jeśli we wszystkie tego typu elementy zaopatrzymy się w jednej hurtowni. Jeśli udamy się do profesjonalnego dystrybutora tego typu materiałów, pozwoli to na uzyskanie optymalnej ceny ale również zyskamy pewność, że wybrane elementy cechuje odpowiednia jakość i trwałość.

Zakup elementów instalacyjnych do domu to spore wyzwanie. Ich szeroki wybór może wprawić w zakłopotanie najlepszych nawet specjalistów. Najlepiej w tym względzie udać się do sprawdzonej i profesjonalnej hurtowni w której skorzystamy z fachowego doradztwa w zakresie systemów instalacyjnych, których trwałość i bezawaryjność to podstawa dla komfortowego użytkowania domu. Jedną z takich firm jest Instalmax, lider w dystrybucji materiałów hydraulicznych w Kielcach.

Dystrybucja wody od A do Z

Hurtownia Instalmax oferuje szeroki wybór produktów z zakresu techniki instalacyjnej. W ofercie hurtowni odnajdziemy wszystkie niezbędne elementy instalacji wodno – kanalizacyjnej, gazowej oraz centralnego ogrzewania. Ponadto Instalmax oferuje w sprzedaży systemy do uzdatniania wody, sieci zewnętrzne oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków, w tym hydrofory oraz różnego rodzaju pompy. System instalacyjny sieci wodno – kanalizacyjnej to także elementy do przesyłu wody i gazu ziemnego w domowych instalacjach. Składają się na nie np. kotły centralnego ogrzewania, klimatyzatory oraz armatura pozwalająca na regulowanie przepływu wody.

Dobra rura to gwarancja spokoju na lata…

Instalmax posiada w swojej ofercie wiele rozwiązań, które można dostosowywać do indywidualnych potrzeb klienta. W kwestii instalacji sieci wodno – kanalizacyjnej hurtownia oferuje zarówno tradycyjne systemy rur stalowych i żeliwnych, rur zgrzewanych z polipropylenu, klejonych z CPVC, ale także rury elastyczne i wielowarstwowe, rury łączone z PCV lub PP/HT oraz rury miedziane. Uzupełnieniem tej bogatej oferty jest również szeroka paleta różnego rodzaju złączek, zaworów, kształtek, trójników oraz innych elementów pozwalających na zbudowanie poprawnie działającej instalacji
Opracowanie:
Kielce, Okrzei 26
tel. 41 300 20 20
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz