Materiał Partnera

Obsługa prestiżowych zawodów sportowych – trofea firmy Konsul

Obsługa prestiżowych zawodów sportowych – trofea firmy Konsul

Zawody sportowe o ogólnopolskim znaczeniu, a nawet europejskim i światowym obsługiwane są przez wielu organizatorów. Zalicza się do nich również dostawców prestiżowych nagród w postaci medali czy pucharów. To one bowiem po zakończonej rywalizacji są wraz ze zwycięzcą w centrum uwagi. Dowiedz się, jak wygląda wybór odpowiedniej nagrody zawodów sportowych i poznaj firmę Konsul!

Zamówienie z katalogu

W przypadku mniejszych imprez najczęściej organizatorzy podejmują współpracę ze specjalistycznymi sklepami oferującymi trofea sportowe. Takie oferuje firma Konsul, która w swoim katalogu posiada ponad kilkadziesiąt różnych produktów, do których zalicza się puchary, statuetki, kotyliony, medale, trofea szklane czy też buttony. Warto wiedzieć, że tak wyspecjalizowane podmioty są w stanie zagwarantować nagrody, które swoją estetyką oraz wykonaniem – również różnych detali – będą podkreślały wyjątkowość danej imprezy. Inne trofea wybiera się bowiem na turnieje tenisowe, zawody pływackie, zawody lekkoatletyczne, piłkarskie, czy też jeździeckie. Firma Konsul dba jednak zawsze o to, aby puchary czy medale za pierwsze, drugie i trzecie miejsce, idealnie harmonizowały się z atmosferą danej imprezy, a także, aby były godną „zapłatą” dla zawodników za trudy, jakie włożyli w jak najlepsze przygotowanie fizyczne i mentalne.

Indywidualne projekty

Najlepsze firmy związane z dystrybucją medali i pucharów, oprócz katalogowych produktów są w stanie zagwarantować indywidualnie zaprojektowane trofea. Wyróżnią się one swoją estetyką, która jest dopracowana w każdym detalu. Zamawiający – organizatorzy imprez sportowych – określają zawsze rozmiar produktu, jego barwę, zdobienia, a także materiał, z którego ma zostać wykonany. Warto przy tym wiedzieć, że tego typu trofea są najczęściej projektowane w tajemnicy na duże zawody sportowe o charakterze ogólnopolskim, czy też światowym. Firma Konsul ma olbrzymie doświadczenie w dostarczaniu wyjątkowych, staranie wykonanych oraz prestiżowych nagród. Oferowane przez nią trofea trafiały między innymi do rąk Adama Małysza czy Roberta Korzeniowskiego, jednych z dwóch najlepszych polskich sportowców wszechczasów. Puchary i medale, które wręczane są dla właśnie tak utytułowanych zawodników, zawsze są najpierw skrupulatnie projektowane. Tym właśnie zajmuje się między innymi firma Konsul Trofea sportowe, która takie działania wykonuje nawet dla szkół, związków strzeleckich, czy związków wędkarskich. Nawet najbardziej niestandardowe zawody mogą uzyskać równie niestandardowe, wyróżniające się i piękne nagrody.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz