Materiał Partnera

Obrót i zarządzanie nieruchomościami

Obrót i zarządzanie nieruchomościami

Profesjonalne biura nieruchomości oferują dziś wiele usług, które pomagają nie tylko zająć się obrotem, ale i zarządzać nieruchomościami oraz wspólnotami mieszkaniowymi. To ciekawe udogodnienie, które dzięki współpracy z profesjonalistami może być bardzo dochodowe i pomoże oszczędzić nasz czas! Rynek nieruchomości zmienia się tak dynamicznie, że warto skorzystać z pomocy i wiedzy kogoś, kto trzyma rękę na pulsie!

Biuro nieruchomości Porto z siedzibą w Łodzi to zespół profesjonalistów, którzy zajmują się pośrednictwem i zarządzaniem nieruchomościami. Oba aspekty naszej profesji wymagają zaangażowania, dobrej organizacji pracy i indywidualnego podejścia do klienta, które to są wizytówką naszej firmy. Naszymi klientami są osoby, które chcą dokonać sprzedaży lub kupna lokalu mieszkalnego, domu czy gruntów lub potrzebują pomocy w obsłudze administracyjnej nieruchomości i zarządzaniu wspólnotami mieszkaniowymi. Do wszystkich zadań podchodzimy profesjonalnie i terminowo realizujemy nasze obowiązki! Nasi pracownicy doradzą, jaki lokal wybrać oraz pomogą rozwiązać ewentualne problemy powstałe w trakcie procesu kupna-sprzedaży.

Obrót i obsługa nieruchomości

Własne mieszkanie lub dom to marzenie wielu z nas. Jednak zarówno sprzedaż, jak i kupno mieszkania to dość żmudny i dla wielu osób stresujący proces. Wymaga on pogodzenia oczekiwań dwóch stron, przeanalizowania rynku mieszkań, analizy ryzyka finansowego czyli zwrócenia uwagi na wiele czynników naraz. Przydatna jest również znajomości przepisów prawa. Przy ostatecznej decyzji dotyczącej kupna lokalu lub gruntów trzeba koniecznie sprawdzić ich stan prawny, przygotować stosowne umowy, co dla przeciętnego kupca jest nie lada wyzwaniem. Dlatego też naszym klientom zapewniamy pomoc przy obsłudze prawnej i notarialnej transakcji, pomagamy też ustalić stan prawny lokalu. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, a także liczne oferty sprzedaży mieszkań i domów, lokali użytkowych oraz gruntów. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo również wynająć mieszkanie, dom lub biuro na prowadzenie własnej działalności. Uwzględniając potrzeby klienta, staramy się znaleźć dla niego jak najlepszą ofertę i doradzić odpowiednie kroki. Dbamy o bezpieczeństwo i zadowolenie każdej ze stron!

Zarządzanie nieruchomościami

Zmieniające się nieustannie regulacje prawne i przepisy zmuszają niektórych do skorzystania z pomocy i wiedzy profesjonalistów przy zarządzaniu nieruchomościami lub zarządzaniu wspólnotami mieszkaniowymi. To zazwyczaj skomplikowane i wymagające wiedzy z różnych dziedzin zadanie. Decydując się na współpracę z naszą firmą mają Państwo pewność, że wszystkimi procesami zajmą się najlepsi fachowcy z odpowiednią wiedzą oraz dużym doświadczeniem w branży. Razem z nami wypracują Państwo ekonomiczne procedury ułatwiające zarządzanie daną nieruchomością. Wspólnie zadbamy o bezpieczeństwo użytkowania oraz właściwą eksploatację nieruchomości, jak również doradzimy najlepsze inwestycje wspomagające rozwój i zwiększające jej wartość. Zadbamy o stworzenie odpowiednich procedur wynajmu lokali i obsługi przyszłych lub aktualnych mieszkańców.

Opracowanie:
Łódź, Piotrkowska 66 lok. 7
tel. 42 639 82 52
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz