Artykuł sponsorowany

Obiad jak u mamy na trasie S8 w Restauracji Czerniewice

Obiad jak u mamy na trasie S8 w Restauracji Czerniewice

Bardzo wiele osób wybierając się w długą podróż, zwykle już po godzinie jazdy odczuwa głód. Czym to jest spowodowane? Nie wiadomo. Bynajmniej jest to dość powszechne odczucie. By zaspokoić pragnienie zjedzenia czegoś dobrego, często zatrzymują się na najbliższej stacji i kupują mnóstwo słodkości. A przecież na trasie S8 istnieje miejsce, gdzie można zjeść pyszne domowe obiady i w pełni zaspokoić swój głód. Jest to Restauracja Czerniewice.

Tradycyjne obiady dla całej rodziny

Restauracja przy stacji paliw S8 z siedzibą w Czerniewicach specjalizuje się w kuchni polskiej. Głodnym i spragnionym pysznych potraw podróżnym serwuje tradycyjne dania takie jak: wyśmienite pierogi, chrupiące placki ziemniaczane, soczyste schabowe, czy mięciutkie polane masłem z cebulką kluski śląskie. Brzmi apetycznie, a co najważniejsze tak smakuje. Ponieważ wszystkie potrawy w Restauracji Czerniewice przygotowywane są z najwyższej jakości składników, połączonych ze sobą w odpowiednich proporcjach. A niezwykłe wyczucie smaku pracujących tu osób, sprawia, że każde z dań jest dostatecznie doprawione, a przez to niezwykle smaczne.

Aromatyczna kawa 

Domowe, smaczne jedzenie to nie jedyna wizytówka Restauracji Czerniewice. Przecież każda podróżująca osoba marzy, by napić się pysznej, świeżej kawy. Ten znany na całym świecie i lubiany przez większość ludzi napój, nie tylko skutecznie poprawia samopoczucie, ale także przeciwdziała senności, która może dopaść każdego, zwłaszcza w długiej podróży. Duża, mała, z mlekiem, bez mleka, mocne espresso lub słabe cappuccino – wszyscy znajdą tu coś dla siebie. A dla dzieci oraz osób nielubiących kawy restauracja S8 przygotowała szeroki wybór innych gazowanych i niegazowanych napojów, oraz tradycyjną herbatę.

Restauracja Czerniewice – krótkie podsumowanie

Restauracja Czerniewice, którą z powodzeniem można nazwać: domowe obiady S8 (bo znajduje się właśnie na tej trasie), powstała z myślą o osobach lubiących tradycyjną kuchnię polską. Można tu zjeść przepyszne polskie jadło. To idealne miejsce nie tylko dla podróżnych, ale także na niedzielny rodzinny obiad. Ponadto oferuje ciepłe i zimne przekąski, herbatę oraz napoje, a także aromatyczną, polecaną już wcześniej kawę. Warto także zaznaczyć, że zajazd  posiada salę okolicznościową, w której istnieje możliwość organizacji różnego rodzaju imprez wraz z usługą cateringu. Restauracja Czerniewice to sprawdzone, godne polecenie miejsce na swojski, domowy, jak u mamy obiad.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz