Materiał Partnera

Obcowanie z naturą najlepszym sposobem na wakacje!

Obcowanie z naturą najlepszym sposobem na wakacje!

W czasach, gdy żyjemy w tak dużym pośpiechu natura i obcowanie z nią często staje się dla nas najbardziej wyczekiwanym sposobem spędzania wakacji. Szukamy okazji, aby spędzić weekend nad jeziorem, pójść na spacer z rodziną do parku czy wyjechać na kilka dni do lasu lub nad morze. Korzystając z promieni słonecznych i spokoju, jaki oferuje nam las możemy wreszcie zrelaksować się i zapomnieć na chwilę o trudach dnia codziennego.

Miejsca takie jak Roztoczański Dworek są idealne dla osób, które doceniają zalety agroturystyki. Miejsca, które silnie nawiązują do tradycji swojego regionu i wykorzystują naturę, ciszę, spokój oraz niecodzienną architekturę i ukształtowanie terenu pozwalają na prawdziwy relaks. Świeże powietrze, krystaliczna woda i niesamowite widoki to największe zalety naszego regionu!

Plusy agroturystyki

Coraz więcej osób stawia dziś agroturystykę ponad luksusowe spa, które nie służą tak naprawdę wypoczynkowi w pełnym tego słowa znaczeniu. Bliskość natury to jedno, ale cisza i spokój charakterystyczne dla naszego miejsca doceniane są przede wszystkim przez gości, którzy mieszkają na co dzień w dużych miastach pełnych smogu, zgiełku i tłumów. Roztoczański Dworek znajduje się w jednym z najpiękniejszych ośrodków turystyczno-kulturalnych Zamojszczyzny. W naszym gospodarstwie agroturystycznym mają Państwo do dyspozycji cztery przestronne pokoje ze wszystkimi udogodnieniami. Łącznie możemy gościć dwanaście osób, które swobodnie mogą korzystać z aneksu kuchennego, jadalni i wszelkich udogodnień. Na terenie gospodarstwa można odpocząć również w altanie oraz urządzić grill. Dzieci mogą skorzystać z ciekawie urządzonego placu zabaw, bez obaw o bezpieczeństwo- cały obiekt jest monitorowany. Do dyspozycji gości jest również parking oraz bezpłatne łącze internetowe.

Dodatkowe atrakcje

To, co stanowi przewagę wypoczynku agroturystycznego to wykorzystanie bogactwa natury w ofercie dodatkowych atrakcji dla naszych gości. Wielbiciele jazdy konnej mogą skorzystać z usług stadniny koni. Miłośnikom mocnych wrażeń polecamy pobliskie lotnisko, na którym można korzystać z oferty skoków spadochronowych oraz lotów wycieczkowych motolotnią, samolotem i szybowcem. Wielbicieli wody zachwyci opcja spływów kajakowych, wędkowania, czy choćby możliwość korzystania z pobliskich kąpielisk lub krytego basenu w Zamościu. Wszystkim, którzy cenią aktywny wypoczynek polecamy korzystanie z licznych ścieżek rowerowych, ścieżek spacerowych oraz jazd terenowych. Dla gości naszego gospodarstwa czekają też rowery, które można nieodpłatnie wypożyczyć a które z pewnością ułatwią zwiedzanie pobliskiej okolicy. To, co wyróżnia naszą ofertę to również fakt, że w naszym gospodarstwie można poznać tajniki zdobienia techniką decupage, malarstwa czy florystyki. Dla dzieci organizowane są warsztaty pracy z masą solną. W bliskiej odległości znajdują się również atrakcje jak rynek w Zamościu, Synagoga, kościoły renesansowe, Katedra Zamojska oraz Nadszaniec, oraz ogród zoologiczny pełen egzotycznych gatunków zwierząt.
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz