Materiał Partnera

Nowy trend w hotelarstwie – wynajem apartamentów o podwyższonym standardzie!

Nowy trend w hotelarstwie – wynajem apartamentów o podwyższonym standardzie!

Hotelarstwo w Polsce, a także na świecie, aby gwarantować podróżnym wysoki poziom odpoczynku oraz komfortu znacznie się przekształca. Dzisiaj nie tylko można znaleźć przytulne motele, ośrodki wczasowe, modne hotele, czy pensjonaty i wille, ale także bardzo nowoczesne apartamenty. To one tworzone są w kamienicach, apartamentowcach, czy specjalnie budowanych obiektach, zarówno w dużych miastach, jak i tych o statusie kurortów turystycznych – morskich, czy górskich. Dowiedz się, czym wyróżniają się apartamenty!

„Hotel” dla lubiących swobodę!

Niestety, ale nawet najbardziej luksusowe hotele, nie są w stanie zapewnić swoim gościom tego, co dzisiaj jest jednym z najbardziej cenionych wyznaczników w hotelarstwie. Mowa o swobodzie, bez hałasu innych podróżnych, czy bez zatłoczonych restauracji i holów. Apartamenty na wynajem są zatem najlepszym rozwiązaniem zwłaszcza, iż często urządzane są w bardziej przyjaznym stylu, niż pensjonaty, wille, czy ośrodki wczasowe. Najczęściej dominuje w nich styl rustykalny, łączony ze skandynawskim, modernistycznym, a także regionalnym – np. górskim, jeśli podróżujemy po województwie małopolskim. Nie tylko przyjazne wnętrza, przyciągają tysiące podróżnych do apartamentów. Ich największą zaletą, jest pełne domowe wyposażenie. Mowa o możliwości użytkowania pralki, żelazka, telewizora, łącza Wi-Fi, a także kuchni na własny użytek! To właśnie ona jest ważnym elementem nowoczesnej infrastruktury hotelarskiej. Dzięki apartamentom wypoczynkowym, podróżni mogą rezygnować z drogich i często nieodpowiadającym im daniom restauracji hotelowych, gwarantując sobie wyżywienie na własną rękę, redukując przy tym koszty!

Idealne na krótki lub długi pobyt

Apartamenty, dzięki domowej atmosferze wnętrz i dzięki pełnemu wyposażeniu, są idealne do zarówno krótkich – nawet jednodniowych – pobytów, jak i tych długoterminowych. Tworzone są one zaś najczęściej dla maksymalnie kilku gości, którzy mogą zajmować dane sypialnie i dzielić się ekskluzywną przestrzenią wspólną, lub też dla osób wymagających wynajęcia całego obiektu. Rodzajów apartamentów jest wiele, inne spotkamy zatem w dużych miastach, które przyjmują głównie pracowników delegowanych, a inne w takich kurortach, jak Zakopane, gdzie najchętniej korzystają z nich całe rodziny, zakochane pary, pojedynczy podróżnicy, czy też grupki znajomych. Jeśli chodzi o ceny, wielokrotnie apartamenty, są znacznie tańsze od hoteli, które często nie dorównują im poziomem zarówno infrastrukturalnym, jak i wyposażenia oraz gwarantowanej – wspomnianej już – swobody.

Przykład apartamentu z prawdziwego zdarzenia!

Apartament wypoczynkowy, przede wszystkim powinien być piękny, przestronny, nowocześnie urządzony i łatwy w wynajmie, nawet z dnia na dzień. To dlatego najlepsi gospodarze, działają często za pośrednictwem strony AIRBNB, niesamowicie klarownej i bezpiecznej. Tak jest w przypadku właścicieli DWUPIĘTROWEGO APARTAMENTU GROTA 2 w Zakopanem, który składa się z dwóch sypialni, łazienki, a także pięknej kuchni i salonu dziennego, które pozwalają poczuć prawdziwy górski klimat. Spora powierzchnia – około 70 metrów kwadratowych – pozwala pomieścić rodzinę składającą się nawet z siedmiu osób, do której dyspozycji będą nowoczesne urządzenia AGD i RTV, w tym 42 i 50 celowy telewizor. Dużym udogodnieniem tego typu apartamentów, jest to, iż posiadają one własne miejsca parkingowe, a także ogrodzony ogród z pełnym monitoringiem terenu należącego do całego obiektu. Jeśli zatem planujesz krótki, lub długi wyjazd do Zakopanego, zarezerwuj już dziś za pośrednictwem AIRBNB, APARTAMENT GROTA 2, który położony jest 500 metrów o najsłynniejszej zakopiańskiej ulicy – Krupówki! 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz