Materiał Partnera

Nowy rok – nowa fryzura. Poznajcie trendy na 2019!

Nowy rok – nowa fryzura. Poznajcie trendy na 2019!

Włosy – atrybut kobiecości, naturalna ozdoba, która wymaga wyjątkowej pielęgnacji. Dla niektórych przyjmuje wymiar symboliczny – nie bez przyczyny kobiety zmieniają fryzurę, gdy rozpoczynają nowy etap w życiu. A nie ma lepszej pory na zmiany jak nowy rok. Nabierzcie odwagi, zrealizujcie swoje cele, spełnijcie marzenia… A wszystko to rozpocznijcie od wizyty u fryzjera. Zobaczcie, jakie trendy przewidywane są w 2019.

Asymetria wkracza na solony

Z pewnością same zauważyłyście, że coraz więcej kobiet decyduje się na asymetryczne cięcie. Nic dziwnego – bob ma tyle różnych wariantów, że łatwo dopasować go do każdego typu urody. Chcecie mocno skrócić włosy? A może macie świetny pomysł na long boba?  Jeśli nie możecie się zdecydować, zapytajcie o zdanie doświadczonego fryzjera, który weźmie pod uwagę rysy i kształt twarzy. Sam zaproponuje Wam pasującą modyfikację – zetnie pasma prosto lub pocieniuje, a może też pokusi się o grzywkę, kolejny modny akcent tej zimy.

Zmysłowa i swawolna grzywka

Uważacie, że grzywki to echo przeszłości? Uwaga – obwieszczamy ich wielki powrót! Coraz więcej gwiazd, które możemy obserwować w telewizji i na okładkach topowych magazynów kobiecych, decyduje się na odważne cięcie. Nie myślcie jednak o gęstej grzywce przysłaniającej całe czoło, modna jest subtelna „firanka” – odpowiednio pocieniowana, opadająca na oczy w pozornym nieładzie. Dzięki temu nie będziecie musiały bez przerwy spoglądać w lustro  i patrzeć, czy idealnie się układa.

Powrót do natury

Pamiętacie szał, jaki wywołały kolorowe włosy? Różowe, zielone, niebieskie czy fioletowe pasma dało się zauważyć nie tylko na celebryckich salonach, ale też i na ulicach większych i mniejszych miast. W sklepach do dziś dostępne są przeróżne farby w odważnych barwach, a fryzjerzy zapisują się na kursy z profesjonalnej koloryzacji. Tęczowe włosy powoli jednak odchodzą w zapomnienie, ustępując miejsca naturalnym odcieniom i stylowym ombre, które przypadły do gustu wielu kobietom. Postawcie więc na stonowany blond, zmysłowy brąz lub sensualną rudość. Zastanawiacie się, czy będzie pasował Wam miedziany lub rdzawy odcień? Renata Sulejewska zaprasza do swojego salonu, gdzie z przyjemnością dopasuje odpowiedni kolor i wykona koloryzacje. Niech Wasze włosy nabiorą blasku i nowego życia!

Elegancja połączona ze swobodą

Mocno lakierowane, kunsztowne fryzury już dawno wyszły z mody. Obecnie nawet na oficjalnych przyjęciach  stawia się na luźne upięcia, nisko wiązane kuce, niezdarne sploty i artystyczny nieład. Klientki salonów fryzjerskich coraz częściej proszą o naturalne fryzury ślubne i okolicznościowe, np. zmysłowe fale i delikatne loki, dzięki którym mogą poczuć się naprawę swobodnie. I mamy nadzieję, że w 2019 roku to się nie zmieni!

Opracowanie:
Warszawa, Jana Pawła II (d.Wesoła) 15a, (Stara Miłosna)
tel. 691 723 092
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz