Materiał Partnera

Nowoczesny monitoring z firmą Major Agencja ochrony Merliński Paweł

Nowoczesny monitoring z firmą Major Agencja ochrony Merliński Paweł

Nowoczesne systemy monitorowania gwarantują wysoką jakość obrazu, możliwość jego rejestracji oraz wysyłania powiadomień w przypadku wykrycia nieprawidłowości. Większość lokalnych i dużych przedsiębiorstw decyduje się na montaż kamer, zabezpieczając w ten sposób nie tylko towary, ale także pracowników. Jeżeli zależy Ci na kompleksowym systemie monitorowania, sprawdź ofertę agencji ochrony Major!

Dlaczego warto zainwestować w nowoczesny system monitorowania?

Bezpieczne funkcjonowanie przedsiębiorstw to jeden z ważniejszych czynników, o jakie musi zadbać pracodawca. Szczególnie wtedy, gdy w zakładzie pracuje duża ilość osób. Zamontowanie nowoczesnego systemu monitorowania jest najlepszym sposobem na zabezpieczenie mienia należącego do firmy, jak i jej pracowników. Samochody pozostawione na zewnętrznym parkingu, gotówka w kasie, drogocenne przedmioty, towar i wiele innych rzeczy będzie chronione. Już sama informacja o monitoringu i obecność kamer zniechęca potencjalnych włamywaczy. Co więcej, monitoring jest szczególnie ważny w oddziałach bankowych, kantorach i miejscach zajmujących się obrotem finansowym!

Pracownicy nie mogą czuć się zagrożeni w miejscu pracy, nie tylko wpłynie to negatywnie na ich funkcjonowanie, ale również zmniejsza efektywność wykonywanej pracy. Kamery wewnętrzne znacznie zwiększają stopień bezpieczeństwa pracowników, a tym samym w wielu sytuacjach stanowią ochronę ich życia i zdrowia.

Nowoczesny monitoring z możliwością rejestracji obrazu dostarczy również dowodów i ułatwi zidentyfikowanie sprawcy zdarzenia

– zapewnia pracownik agencji Major. Ich oferta skierowana jest do mniejszych i większych przedsiębiorstw, a regularne doskonalenie umiejętności i udział w szkoleniach pozwala dostarczyć innowacyjne i najskuteczniejsze rozwiązania w zakresie monitorowania obiektów!

Dostępność patroli interwencyjnych przez całą dobę

Większość systemów monitorowania, jakie montuje firma Major, wyposażona jest w dodatkowe sygnalizacje alarmowe, które w razie wykrycia nieproszonych gości na terenie zakładu, natychmiast wysyłają powiadomienie. W agencji pracuje wykwalifikowany patrol interwencyjny, który działa przez całą dobę i w przypadku odebrania sygnału alarmowego, niezwłocznie wyrusza na miejsce zdarzenia! Odpowiedni ubiór, nowoczesne narzędzia i umiejętności sprawią, że włamywacz zostanie powstrzymany jeszcze przed dokonaniem włamania lub innej zamierzonej czynności!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz