Materiał Partnera

Nowoczesny i funkcjonalny warsztat – wybór odpowiednich mebli

Nowoczesny i funkcjonalny warsztat – wybór odpowiednich mebli

Twoi fachowcy wciąż gubią narzędzia i nie wyrabiają się z pracą? W Twoim biurze panuje taki chaos, że nie możesz znaleźć ważnych dokumentów? A może pracownicy skarżą się na warunki socjalne? Z pewnością zastanawiasz się, co zrobić, by Twój warsztat  był bardziej funkcjonalny i nowoczesny. Nie wiesz jeszcze, że kluczem do sukcesu jest wybór odpowiednich mebli.

Porządek to podstawa!

To normalne, że w Twoim warsztacie znajduje się mnóstwo narzędzi. Z pewnością w każdym kącie można znaleźć kombinerki, młotki, śrubki i druty, które wykorzystywane są do produkcji lub napraw różnego typu urządzeń. Problem robi się jednak wtedy, gdy pracownicy zaczynają tracić czas na szukanie zagubionych przedmiotów lub narzekają na złe rozmieszczenie narzędzi. Pozbądź się bałaganu i wprowadź do warsztatu zasady zgodne z ergonomią. Dzięki temu praca stanie się prostsza i przyjemniejsza. Przede wszystkim zainwestuj w solidne meble, które pomogą Ci wszystko uporządkować. W ofercie sklepu internetowego Keypol znajdziesz pojemne szafy, ścianki z haczykami, stoły techniczne i  mobilne wózki na kółkach. Postaraj się, by wszystko miało swoje stałe miejsce, a często używane narzędzia znajdowały się zawsze pod ręką. Twoi fachowcy będą Ci naprawdę wdzięczni.

Biuro – Twoje miejsce dowodzenia

Słyszałeś przysłowie „ryba psuje się od głowy”? Oznacza to, że nie zapanujesz nad całym warsztatem, gdy w biurze będzie panował chaos. Twoje centrum dowodzenia musi być więc idealnie uporządkowane. Zacznij od segregacji dokumentów – podziel je na te, które trzeba zarchiwizować, i te dotyczące spraw bieżących. Koniecznie zaopatrz się w regały biblioteczne, na których będziesz mógł umieścić ciężkie segregatory. Polecamy także metalowe szafki zamykane na klucz, które są idealnym miejscem do przechowywania dokumentów RODO. A skoro mowa o ochronie – wyposaż swoje biuro w kasetkę na pieniądze, kasę pancerną lub sejf. Będziesz miał pewność, że w przypadku włamania nie dojdzie do kradzieży gotówki. Nie zapomnij również o własnej wygodzie. Kup duży stół biurowy, dzięki któremu będziesz miał dużo miejsca do pracy, i wygodne krzesło, by nawet siedzenie w biurze po godzinach nie było takie męczące.

Zadowolony pracownik – klucz do sukcesu

Czy wiesz, że praca docenionego i zadowolonego pracownika jest bardziej efektywna? Zadbaj więc o potrzeby swoich fachowców i stwórz dla nich komfortową i funkcjonalną przestrzeń socjalną, gdzie będą mogli spokojnie się przebrać, zjeść śniadanie, odpocząć i porozmawiać. Niech każdy ma swoją zamykaną na klucz szafkę, w której przechowa prywatne rzeczy. Zainwestuj też w ławki, stoliki, szafki śniadaniowe, regały gospodarcze i pojemniki do segregacji odpadów.  Postaraj się, aby w pomieszczeniu było zawsze czysto i bierz pod uwagę wszystkie sugestie podwładnych.

Opracowanie:
Poznań, Hawelańska 1
tel. 737 606 606
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz