Materiał Partnera

Nowoczesny hotel pracowniczy w okolicy Białegostoku!

Nowoczesny hotel pracowniczy w okolicy Białegostoku!

Rynek hotelarski w naszym kraju w ostatnich latach bardzo wyewoluował. Dzisiaj bardzo duże zapotrzebowanie można zauważyć na tak zwane noclegi w hotelach pracowniczych. Kiedyś właściciele firm kwaterowali swoich pracowników w motelach lub pensjonatach, dzisiaj można jednak wybierać tańsze i lepiej przystosowane obiekty. Jeden z nich należy do firmy Kon-Pol, której siedziba znajduje się w Łapach, w powiecie białostockim, w województwie podlaskim. Przedsiębiorstwo działa już od 1996 roku, dlatego dokładnie wie, jaki standard powinien posiadać dobry hotel pracowniczy!

Obsługa różnego rodzaju podmiotów

Hotele pracownicze obsługują obecnie różnego rodzaju podmioty gospodarcze. Wśród głównych grup klientów wymienia się kierowców pojazdów ciężarowych, którzy podróżując po krajowych i międzynarodowych trasach handlowych, poszukują bardzo wygodnych miejsc noclegowych, które wyróżnią się również swoją taniością. Wie o tym dokładnie właściciel firmy Kon-Pol, która dzięki bliskiemu działaniu przy Białymstoku – zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od granicy z Białorusią – zapewnia wygodne pokoje kierowcom z całej Europy, który zajmują się tranzytem towarów między innymi z Niemiec do Rosji! Bardzo ważną grupą klientów hotelu pracowniczego Kon-Pol, są również ekipy budowlane, które wykonują różnego rodzaju inwestycje w powiecie białostockim. To właśnie wtedy przedsiębiorstwa zapewniają swoim robotnikom odpowiednie noclegi, kwaterując cały zespół w jednym miejscu – dzięki firmie Kon-Pol jest to możliwe! Jej hotel pracowniczy składa się na osiemdziesiąt miejsc noclegowych. Placówka pomieści zatem nawet największe ekipy z branży budowlanej.

Częstymi gośćmi hotelu pracowniczego Kon-Pol są także delegowani pracownicy różnych ośrodków przemysłowych i korporacji – często współpracujących z zakładami naszych wschodnich sąsiadów.

Wysokie standardy za niską cenę!

Hotel pracowniczy Kon-Pol nie wyróżnia się tylko dużą ilością miejsc noclegowych, ale także wysokim ich standardem, przy niskiej cenie. Placówka oferuje wszystkie niezbędne udogodnienia, które są potrzebne do wprowadzenia się do ośrodka nawet na kilka długich tygodni. Hotel spod Białegostoku dba jednak przede wszystkim o wygodne łóżka, gwarantując świetnie dopasowujące się do sylwetki ciała materace. Jest to bardzo ważne po wielogodzinnym prowadzeniu samochodu ciężarowego, czy po pracach budowlanych, również na wysokościach.

Warto wiedzieć: Firma Kon-Pol oprócz nowoczesnego hotelu pracowniczego, działa także w branży motoryzacyjnej. Należy bowiem do niej Stacja Demontażu Pojazdów, która położona jest w Łapach.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz