Materiał Partnera

Nowoczesne wykończenie wnętrz za pomocą paneli ściennych 3D.

Nowoczesne wykończenie wnętrz za pomocą paneli ściennych 3D.

Panele ścienne 3D pozwolą nam na całkowitą odmianę każdego wnętrza. Dzięki swojej trójwymiarowości zapewniają wspaniały efekt wizualny i dodają pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Ich ogromna zaletą jest także łatwość montażu. Dlaczego warto się na nie zdecydować, planując remont?

Duży wybór wzorów

Przy pomocy paneli ściennych 3D można nadać ścianom dowolną fakturę. Mogą one z powodzeniem imitować kamień, cegłę i inne materiały. Na rynku znajdziemy szeroki wybór paneli ściennych 3D, co pozwoli nam w łatwy sposób osiągnąć niepowtarzalny efekt. Nasze ściany zyskają zupełnie nowe oblicze i to niewielkim nakładem pracy. Producenci dekoracyjnych paneli zapewniają, że pasują one do każdego pomieszczenia. Możemy przyozdobić nimi salon, a także w niecodzienny sposób zaaranżować sypialnię. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się panele typu puzzle oraz te, w minimalistycznym, skandynawskim stylu. Coraz częściej dekoracje ścienne tego typu można spotkać także w biurowcach. Wiele możliwości różnych kombinacji daje gwarancję, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Panele dekoracyjne mogą znaleźć się na całej ścianie, lub zdobić tylko jej część.

Lekkość i odporność na uszkodzenia mechaniczne

Panele ścienne 3D tworzy się  z bardzo lekkich materiałów. Mimo to są one bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jak zapewnia ekspert z firmy Home Art – panele dekoracyjne są ognioodporne, wodoodporne i przyjazne dla środowiska. Dzięki jednolitym krawędziom montuje się je z dużą łatwością. Są nietrudne do utrzymania w czystości i charakteryzują się dużą żywotnością. Bez problemu można je także usunąć, kiedy zapragniemy zmienić wystrój pomieszczenia. Panele 3D doskonale przepuszczają powietrze, dzięki czemu ściana może oddychać. Nie poleca się montowania ich w łazience, ponieważ występuje w niej spora wilgotność, co może skutkować powstawaniem pleśni.

Jaki jest koszt zakupu?

Cztery panele ścienne 3D pokrywają zazwyczaj około jeden metr kwadratowy. Cena za sztukę bywa bardzo zróżnicowana. Wszystko zależne jest od materiału, z jakiego wykonane zostały panele oraz od wytłoczonego na nich wzoru. Najtańsze dekoracje ścienne można kupić już za 23 złote za sztukę. Do tego należy doliczyć opłatę za montaż. To zadanie warto powierzyć profesjonalnej firmie- takiej jak np. Home-Art - która świadczy usługi budowlano-remontowe. Zlecając prace specjalistom mamy pewność, że montaż paneli 3D będzie szybki i bezproblemowy, a także, ze obędzie się bez strat w towarze. Doświadczenie i staranność to cechy, które charakteryzują każdego dobrego fachowca.

Opracowanie:
Aleksandrów Kujawski, Brzozowa 28A
tel. 600 809 108
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz