Materiał Partnera

Nowoczesne urządzenia do podnoszenia i manipulacji od grupy TRACTEL

Nowoczesne urządzenia do podnoszenia i manipulacji od grupy TRACTEL

Dzisiejsze magazyny i ośrodki przemysłowe wyposażone są w innowacyjne urządzenia do podnoszenia oraz manipulacji. Wykorzystywane są one między innymi do pozycjonowania, pchania, ciągnięcia, przenoszenia lub przemieszczania towarów wielkogabarytowych, co znacznie usprawnia prace logistyki magazynowej. Jednym z najlepszych światowych dostawców innowacyjnych urządzeń do podnoszenie i manipulacji, jest globalny producent TRACTEL. Poznaj niewielką część jego obszernej oferty!

Podnieś wskaźniki produktywności swojej firmy

Obecnie w wielu firmach przemysłowych oraz magazynowych i transportowo-logistycznych, wdraża się nowoczesną technologię oferowaną przez grupę TRACTEL, między innymi w celu znacznego podniesienia wskaźników produktywności działań danego przedsiębiorstwa. Redukowanie wykorzystania siły człowieka w działaniach logistyki operacji podnoszenia i przenoszenia ładunków, pozwala na zwiększenie wydajności pracy, zapewnienie komfortu pracownikom, a także bezpieczeństwa towarom. Dzisiaj ważne jest zatem modernizowanie ośrodków przemysłowych, wdrażając w ich infrastrukturę takie urządzenia, jak:

  • ręczne urządzenia do podnoszenia i ciągnięcia – TIRFOR, CaROL, TIRVIT, BRAVO, TRALIFT,
  • silnikowe urządzenia do podnoszenie i ciągnięcia – MINIFOR, ALTOTIR,
  • podnośniki i wózki podłogowe – HYDROFOR, PAKROL, PIONEER,
  • urządzenia samozaciskowe – BLOCMAT.

Grupa TRACTEL oferuje również zblocza na specjalne zamówienie (CHARLET), czy też urządzenia podhakowe (TOPAL). Tego typu produkty są technologicznie dopasowane do wymagań klienta i posiadanego przez niego parku przemysłowego.

Wciągnik linowy TIRFOR

Jednym z flagowych produktów producenta TRACTEL, są ręczne wciągniki TIRFOR, które wyposażone są w stalową linę o unikalnej konstrukcji. To ona pozwala na pracę w różnych pozycjach, oferując dzięki temu uniwersalizm zastosowania. Innowacyjność tego produktu opiera się również na niemalże milimetrowej precyzji pozycjonowania ładunku. Możliwość zwiększenia udźwigu jest zaś zapewniona dzięki zastosowaniu specjalnych zabezpieczeń przeciążeniowych, a także odpowiedniej jakości zbloczy linowych. Jeśli chodzi zaś o siłę udźwigu, najlepsze produkty TRACTEL z linii TIRFOR, mogą stawić czoła nawet ładunkom do ponad 3000 kilogramów. Dzisiaj w logistyce magazynowej takie sprzęty są zatem bardzo potrzebne i znacznie mogą odmienić całą organizację pracy danego zakładu.

Jeśli planujesz modernizację swojego magazynu, czy zakładu przemysłowego, skontaktuj się z przedstawicielami firmy TRACTEL. Pomogą Ci oni w zaplanowaniu wdrożenia odpowiedniej technologii. Ona zaś przyczyni się do znacznie przyśpieszonych procesów, w strukturach Twojej organizacji!

Opracowanie:
Warszawa, Bysławska 82
tel. 22 616 42 44
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz