Artykuł sponsorowany

Nowoczesne Technologi Izolacji: O czym trzeba pamiętać podczas izolacji natryskowej?

Nowoczesne Technologi Izolacji: O czym trzeba pamiętać podczas izolacji natryskowej?

Budując dom, czy też obiekt użyteczności publicznej musi mieć on wykonaną izolację termiczną, która pozwoli uzyskać zadowalający komfort cieplny w pomieszczeniach i ustrzeże przed stratą energii. Ociepla elementy konstrukcyjne, a także domowe instalacje. W firmie Nowoczesne Technologie Izolacji możesz liczyć na fachową termoizolację szkieletu obiektu budowlanego.

Jaka metoda jest najlepsza przy termoizolacji budynku?

Termoizolacje szkieletu domu mogą być prowadzone różnymi metodami. Jak dowiedzieliśmy się z jednej firmy Nowoczesne Technologie Izolacji Dawida Cyganka najlepsze parametry pozwala uzyskać pianka PUR. Jest to nowoczesny materiał dociepleniowy, który nakładany jest metodą natryskową, przez co dokładnie wypełnia każdą nawet najmniejszą szczelinę, tworząc blokadę do powstawania ewentualnych mostków cieplnych.

Jak podkreśla nasz rozmówca ze wspomnianej firmy, można nią ocieplać zarówno mieszkania, domy jednorodzinne, jak i obiekty przemysłowe. Zgodnie z informacjami z firmy pana Cyganka, pianka PUR jest lekka i nie obciąża konstrukcji budynku, a poza tym charakteryzuje ją doskonałą przyczepnością do wszystkich powierzchni budowlanych, więc nie wymaga dodatkowych mocowań.

Jakie są zalety zastosowania pianki PUR?

5 lat obecności na rynku usług dociepleniowych firmy Nowoczesne Technologie Izolacji pozwala mieć niemal gwarancję fachowo wykonanej pianki, która charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością pary wodnej i jednocześnie zapewnia ochronę murów przed wilgocią, grzybami i pleśniami. Przez to, że jest materiał antyalergiczny znajduje równie szerokie zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym co przemysłowym.

Zgodnie z uzyskanymi informacjami ze wspominanej firmy, która od 2017 roku zajmuje się dociepleniami obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych izolacje PUR pozwalają zachować współczynnik ciepła na poziomie 0,036-0,040 W/(m.K). To sprawia, że chronią one cały szkielet budynku zapewniając wysokie parametry użytkowe.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Wyszukaj firmy z branży