Materiał Partnera

Nowoczesne meble na zamówienie, wykonywane na miarę Twoich potrzeb

Nowoczesne meble na zamówienie, wykonywane na miarę Twoich potrzeb

Masz dość nudnych mebli produkowanych wedle jednego kanonu? Zależy Ci na oryginalności i dopasowaniu wyposażenia dokładnie do Twoich potrzeb? Jeśli tak, być może warto zdecydować się na skorzystanie z pomocy firm, które stworzą je dokładnie wedle Twoich potrzeb oraz wymagań stawianych przez dane wnętrze. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na meble na wymiar? Zapraszamy do lektury.

Indywidualny styl

Nasze wnętrza mówią o nas wiele. Preferujesz minimalizm? Prawdopodobnie wybierzesz stonowaną kolorystykę. Lubisz odważne barwy? Być może zdecydujesz się na żywsze kolory frontów. Niestety gotowe meble rzadko wyrażają dokładnie nasze preferencje, bowiem powstają w tysiącach sztuk na potrzeby „klienta masowego”. Co innego w przypadku projektu indywidualnego. Przy współpracy z fachowcem pracującym na Twoje zamówienie, możesz dokładnie wybrać specyfikację, kolorystykę oraz elementy wykańczające mebel. Będzie to szczególnie pomocne, gdy masz swój indywidualny styl, a także nie godzisz się na kompromisy w postaci gorszej jakości.

Szyte na miarę

Dobry mebel jest jak wygodna garsonka – pasuje idealnie. Każde wnętrze ma bowiem pewne ograniczenia, które trzeba brać pod uwagę, aby elementy wyposażenia były funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu. Właśnie na to możesz liczyć przy współpracy z profesjonalistami, którzy będą potrafili nie tylko przenieść Twoje oczekiwania na papier, a potem do rzeczywistości, ale również doradzić najlepsze rozwiązania z punktu widzenia funkcjonalności. Jest to bardzo istotne, bowiem najlepsze meble są nie tylko piękne, ale również wygodne w użytkowaniu. Potwierdza to Seweryna Lejk, na co dzień prowadząca sklep z wyposażeniem wnętrz, w tym z zasłonami, firanami, poduszkami czy austriackimi roletami.  Przyznaje ona, że piękne meble wymagają tylko dopełnienia w postaci dobrej jakości tkanin, których selekcją zajmuje się ona na potrzeby własnej działalności gospodarczej.

Jakie meble mogą być wykonane na wymiar?

Właściwie każde. Stoliki, konsole, krzesła, fotele, zarówno te zaprojektowane w zgodzie ze stylem klasycznym oraz minimalistycznym, jak i retro, ze zdobieniami i ciekawymi dodatkami. Wszystko zależeć będzie od preferencji nabywcy oraz od tego, w jaki sposób chce on wykończyć swoje wnętrza.

Zastanawiasz się nad meblami na zamówienie? Jak widać warto! Przede wszystkim będzie to gwarancja profesjonalnego wykonania z dbałością o detale, a także użycia dobrych jakościowo materiałów, które będą służyć Ci przez długi czas. Takie meble będą oczywiście wymagały ciekawych dodatków, aby dom stał się przytulniejszy i jeszcze wygodniejszy. Po te ostatnie serdecznie zapraszamy do sklepu Home&Styl, w którym doradcy pomogą Ci w wyborze.

Opracowanie:
Sierakowice, Słupska 10
tel. 510 531 030
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz