Materiał Partnera

Nowoczesne kserokopiarki – niezbędne w każdym biurze

Nowoczesne kserokopiarki – niezbędne w każdym biurze

Kserokopiarka jest podstawowym urządzeniem biurowym – trudno wyobrazić sobie bez niej funkcjonowanie jakiejkolwiek firmy. Nowoczesne urządzenia działają szybko i pozwalają zaoszczędzić energię. Na co zwrócić uwagę wybierając kserokopiarkę? Jakie rozwiązanie będzie najlepsze? Co zrobić, kiedy dysponujemy niewielkim budżetem na zakup sprzętu biurowego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym krótkim poradniku.

Ksero – niezbędne w każdym biurze

Kserokopiarka jest jednym z najważniejszych urządzeń biurowych. Dzięki niej możemy szybko i łatwo kopiować dokumenty – co jest konieczne nawet podczas wykonywania podstawowych prac administracyjnych. Nowoczesne urządzenia tego typu posiadają też dodatkowe funkcje – mogą drukować dokumenty i obrazy z komputerów znajdujących się w biurze lub bezpośrednio, na przykład z pendrive’ów. Pozwalają też na skanowanie dokumentów i przenoszenie ich bezpośrednio do pamięci komputera. Szeroką ofertę nowoczesnych kserokopiarek znajdziemy w firmie Copy Serwis. Pracujący w tej firmie fachowcy podpowiedzą nam, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się  w naszym biurze i co zrobić, by wydać na nie jak najmniej.

Kserokopiarka w dzierżawie

Urządzenia biurowe sporo kosztują. Kserokopiarka – nawet używana – to dla małej firmy spory wydatek. Kiedy dysponujemy ograniczonym budżetem rezygnujemy z niektórych udogodnień, jednak nowoczesne biuro bez kserokopiarki nie może działać sprawnie. Co w takim razie możemy zrobić? Dobrym rozwiązaniem jest dzierżawa sprzętu biurowego. W ten sposób nie musimy zgromadzić dużej kwoty na zakup sprzętu, a będziemy mogli z niego korzystać w swoim biurze.

Wspomniana firma Copy Serwis, poza sprzedażą i naprawą kserokopiarek, oferuje też dzierżawę kserokopiarek. Decydując się na wypożyczenie sprzętu biurowego, możemy wybrać dokładnie taką kserokopiarkę jakiej potrzebujemy – w ofercie są urządzenia czarno-białe, kolorowe, z funkcją drukowania, skanowania, a nawet wysyłania faksu. Koszt takiej dzierżawy jest naprawdę niewielki – za sprzęt w podstawowej wersji zapłacimy około 80 złotych miesięcznie. Dodatkowo zyskujemy komfort, polegający na stałej opiece serwisowej – firma wynajmująca nam kserokopiarkę zajmie się jej regularnymi przeglądami i konserwacją. Dostarczy nam też potrzebne materiały eksploatacyjne – czyli na przykład tonery. Poza tym mamy zagwarantowaną błyskawiczną likwidację wszystkich pojawiających się usterek. Możemy swobodnie korzystać z urządzenia o nic się nie martwiąc.

Opracowanie:
Koszalin, Przemysłowa 5
tel. 94 341 39 11
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz