Materiał Partnera

Nowoczesne i tradycyjne sauny na wymiar – firma Sauna Sp. z o.o.

Nowoczesne i tradycyjne sauny na wymiar – firma Sauna Sp. z o.o.

Korzystanie z sauny ma pozytywny wpływ na zdrowie, urodę oraz jest sposobem na odprężenie się po ciężkim dniu. Warto mieć saunę we własnym domu – wówczas możemy z niej korzystać, kiedy chcemy. Dzięki niej możemy zadbać o swój organizm oraz nastrój. Sprawdź, jakie możliwości daje Ci firma Sauna Sp. z o.o. i dlaczego warto skorzystać z ich usług. 

Sauny parowe i fińskie dostosowane do indywidualnych wymagań

Zarówno sauny parowe, jak i fińskie charakteryzują się wspaniałymi efektami prozdrowotnymi dla organizmu. Regularne seanse pozwalają na wzmocnienie i zahartowanie organizmu, a także podniesienie odporności. Mają pozytywny wpływ na różne dolegliwości oraz schorzenia. Zapewniają także świetny relaks. 

W firmie Sauna Sp. z o.o. można zamówić sauny na wymiar, dostosowane do potrzeb oraz wymagań. Łaźnie parowe, które oferują, są zbudowane z pewnych i trwałych materiałów, które są odporne na wilgoć. Można je urządzić w dowolnym stylu, dzięki nowoczesnym technologiom, które dają ogromne możliwości. Dowolnie można zmienić kształt, tworzyć zatoczki i łuki, a także urządzić łaźnię według własnego gustu i preferencji. Istnieje także możliwość dobrania odpowiedniego oświetlenia i dodatków. 

W przypadku saun suchych, czyli fińskich, firma wykorzystuje tylko oryginalne i naturalne materiały. Drewno wybierane jest zawsze z odpowiednią uwagą. To sprawia, że wnętrze oraz wyposażenie będą spełniać nawet najwyższe wymagania. Warto zwrócić uwagę na to, że oferowane sauny są bardzo bezpieczne oraz klimatyczne. Można je umieścić na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Wyróżniają się sprawnym działaniem przez wiele lat. 

Nowoczesne kabiny termiczne infrared

Sauna infrared to interesująca alternatywa dla klasycznych rozwiązań. Powietrze jest w niej ogrzewane w zupełnie inny sposób niż w przypadku sauny fińskiej lub łaźni parowej. Można ją stosować właściwie w każdym wnętrzu – nie ma potrzeby spełniania dodatkowych warunków. Wystarczy jedynie trochę miejsca oraz gniazdko elektryczne. Powietrze jest rozgrzewane do temperatury 40 - 50 stopni Celsjusza. Głównym nośnikiem ciepła jest promieniowanie podczerwone, emitowane przez promienniki

Sauna ta zapewnia pomoc przy łagodzeniu bólu oraz redukcji stresu. Jest w pełni bezpieczna i nie stanowi zagrożenia dla osób, które cierpią na przykład na nadciśnienie. Kabiny infrared nie są urządzeniami medycznymi i nie należy ich traktować jako urządzeń służących do leczenia chorób lub schorzeń. Użytkownicy jednak dzielą się swoimi obserwacjami i doświadczeniami pozytywnego wpływu na zdrowie między innymi w leczeniu uszkodzonych tkanek, zapaleniach stawów, oraz przy problemach skórnych.

Każda sauna produkowana przez firmę Sauna Sp. zoo jest wykonywana ze specjalną starannością. Pracownicy pomogą w znalezieniu idealnego rozwiązania - zachęcamy do kontaktu już dziś.

Opracowanie:
Kraków, Urocza 32 lok. LU2
tel. 509 214 959
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz