Materiał Partnera

Nowoczesne farby drukarskie

Nowoczesne farby drukarskie

Zeller+Gmelin GmbH & Co. KG – został utworzony w 1866r. Jest prywatną firmą z siedzibą w Niemczech i oddziałami w 16 krajach na świecie.


Współpraca z uniwersytetami i instytutami naukowymi procentuje nowoczesnymi rozwiązaniami, spełniającymi oczekiwania naszych klientów. W ścisłej współpracy z klientami opracowujemy odpowiedzi na pytania, które przyniesie przyszłość. 


Innowacja jest naszą główną kompetencją. W centrali firmy ok. 20 % zatrudnionych stanowią pracownicy działu R&D. Nieustannie opracowujemy nowe i optymalizujemy aktualne produkty. 


W swojej codziennej pracy kierujemy zasadami zrównoważonego rozwoju, poszanowania i dbałości o zdrowie oraz środowisko.

Opakowania

Opakowanie od dawna nie pełni wyłącznie roli ochronnej. Nie tylko ułatwia procesy transportowe i magazynowe. Od dawna jest nośnikiem informacji i potężnym narzędziem marketingowym oddziałującym na kupującego.


Na przyciągnięcie uwagi potencjalnego nabywcy mamy 3-7 sekund. 44% badanych  sięga po nowy produkt ze względu na opakowanie, które przykuwa ich uwagę lub ze względu na jego funkcjonalność. Jednak klienci coraz częściej w swoich decyzjach zakupowych kierują się również ochroną zdrowia i środowiska.


To wszytko stawia przed producentami nowe wyzwania w zakresie konstrukcji, zadruku i bezpieczeństwa opakowań.


Od 1970 r. Zeller+Gmelin skupia się na rozwoju farb i lakierów utrwalanych energią (UV, LED-UV, EB, H-UV). Jesteśmy jednym z wiodących dostawców tych produktów w segmencie opakowań, etykiet i druku na metalu oraz różnych technikach druku tj. fleksografii, offsecie arkuszowym i rolowym, suchym offsecie oraz bezwodnym, sitodruku.


Farby i lakiery Z+G wyróżniają się wysoką jakością, nowoczesnością i różnorodnością. Produkowane są w oparciu o sprawdzone surowce i najwyższe obowiązujące normy w zakresie zarządzania jakością (ISO 9001) oraz bezpieczeństwa produktu tj. (EC) 1935/2004, EC 178/2002, EU10/2011, Swiss Ordinance, GMP EC 2023/2006, wytyczne EuPia, Nestlé Guidance Note.

Wsparcie Techniczne

W naszym Serwisie Technicznym pracują osoby posiadające praktyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie druku. Doskonale znają i rozumieją procesy zachodzące u naszych klientów. Wsparciem dla nich są pracownicy naszego doskonale wyposażonego laboratorium oraz dział analiz, szczególnie ważny przy kontroli jakości surowców i opracowywaniu formuł dla produktów niskomigracyjnych.


Nasz Zespół złożony jest z doświadczonych chemików, inżynierów, techników, specjalistów ds. druku dzięki czemu możemy Państwa wspierać nie tylko w zakresie druku ale również w całym procesie technologicznym.


Oprócz wsparcia technicznego organizujemy szkolenia oraz współudział w projektach naszych klientów.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz