Materiał Partnera

Nowoczesne centra stomatologiczne - zakres usług

Nowoczesne centra stomatologiczne - zakres usług

O tym, że o zęby warto dbać, nie trzeba przekonywać nikogo. Piękny uśmiech to doskonały sposób na wyrażanie swoich emocji. Aby zachować zęby w należytym stanie, ważna jest profilaktyka i wizyty kontrolne. Niestety dla wielu osób, poprzez pryzmat złych doświadczeń, zabiegi dentystyczne i stomatologiczne wiążą się z bólem. Potrafi to skutecznie odstraszyć. Niemniej jednak, dzięki rozwojowi współczesnej technologii można dbać o zęby bez obaw o ból.

Centrum stomatologiczne - zakres usług

Profesjonalne usługi dentystyczne i stomatologiczne można podzielić zasadniczo na dwie kategorie. Pierwszą z nich jest leczenie zębów w momencie pojawienia się jednostki chorobowej. Mowa tu o leczeniu chorób przyzębia, leczeniu chorób błony śluzowej, czy leczenia stanów zapalnych i krwawienia dziąseł. Należy pamiętać, iż zdrowie jamy ustnej nie zależy tylko i wyłącznie od zębów. Drugą kategorią są zabiegi, które mają na celu przywrócenie zębom właściwego efektu wizualnego. Do zabiegów takich zalicza się usuwanie kamienia nazębnego. Jest to zmineralizowana płytka nazębna, która składa się głównie z substancji zawartych w ślinie. Zazwyczaj ma dużo ciemniejszy kolor niż zęby. Zabieg usunięcie kamienia nazębnego odbywa się przy użyciu technik konwencjonalnych lub przy pomocy ultradźwięków.

Aby mieć pewność, że zabieg przeprowadzony zostanie z troską o każdy szczegół i przede wszystkim bezboleśnie warto skorzystać z usług najbardziej renomowanych centrów stomatologicznych. Zdecydowanie zalicza się do nich firma New-Dent, która dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz zastosowaniu nowych technologii od lat zapewnia pacjentom dostęp profesjonalnych zabiegów. Klienci mogą liczyć na miłą oraz rzetelną obsługę. W nowoczesnym centrum stomatologicznym można również dokonać zabiegu wybielania zębów. Zarówno przy użyciu techniki laserowej, jak i nakładkowej. Co jeszcze znaleźć można w rozbudowanej ofercie?

Szeroki zakres usług

Doświadczeni dentyści i stomatolodzy oferują również swoim pacjentom nowoczesne leczenie kanałowe przy użyciu znieczulenia mikroprocesorowego. Wykonywanie zabiegów przy użyciu tego typu znieczulenia, szczególnie zalecane jest osobom wrażliwym na ból, dzieciom oraz wszystkim tym, którzy czują strach przed zastrzykami

Znieczulenie mikroprocesorowe w przeciwieństwie do klasycznego, nie powoduje powstawania uczucia nieprzyjemnego rozpierania. Poza tym najlepsze centra stomatologiczne oferują szeroką gamę prześwietleń szczęki. Można dokonać zdjęcie stawów skroniowo-żuchowych, zdjęcie pantomograficzne, czy zdjęcie  tomografii wolumetrycznej.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz