Materiał Partnera

Nowoczesne biuro rachunkowe

Nowoczesne biuro rachunkowe

W dzisiejszych czasach przepisy podatkowe oraz przepisy prawa zmieniają się bardzo szybko. Gdy prowadzimy własną firmę warto skorzystać z pomocy biura rachunkowego, w którym doświadczona księgowa doradzi najlepsze rozwiązania i rozwikła wszelkie wątpliwości. Nowoczesne biura rachunkowe oferują coraz więcej usług, z których mogą korzystać osoby fizyczne oraz przedsiębiorstwa i organizacje.

Biuro rachunkowe Correct oferuje swoje usługi klientom na terenie Poznania. Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem rachunkami firm oraz osób fizycznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że skomplikowane przepisy oraz ich częsta zmiana może być dla przedsiębiorców problemem. Zależy nam na wysokiej jakości świadczonych usług, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie!


Biuro rachunkowe dobrym wyborem?

Biuro rachunkowe to miejsce, w którym znajdziemy pomoc w zakresie wszystkich usług księgowych, dlatego oferujemy usługi w zakresie ewidencji środków trwałych, prowadzenia ksiąg handlowych, prowadzenia książki przychodów i rozchodów, przygotowywania sprawozdań finansowych, rozliczania działalności, rozliczania ryczałtu ewidencyjnego, sporządzania i analizowania bilansu zysków i strat oraz przepływu środków pieniężnych, sporządzania deklaracji wstępnych i ostatecznych z tytułu podatku dochodowego oraz sporządzania deklaracji do GUS. Nasze biuro oferuje również obsługę kadrowo-płacową firm, czyli zajmujemy się prowadzeniem dokumentacji kadrowej na przykład: przygotowaniem umów o pracę, wypowiedzeń i rozwiązaniem stosunku pracy, prowadzeniem dokumentacji dotyczącej urlopów, sporządzaniem i wysyłaniem oraz korektą deklaracji ZUS, prowadzeniem dokumentacji dotyczącej podatków, sporządzamy listy płac, przygotowujemy świadectwa pracy, zajmujemy się obsługą umów cywilno-prawnych, rozliczamy PIT i pomagamy prawidłowo obliczyć i odprowadzić składki ZUS. Jednocześnie reprezentujemy naszych klientów w kontaktach z urzędami.

Nowoczesne usługi księgowe

Jeśli chcemy mieć pewność, że współpraca z księgową zaspokoi potrzeby naszej firmy warto decydować się na współpracę z biurem rachunkowym, które oferuje dodatkowe usługi. Wygodniej i pewniej korzystać z pomocy w jednym miejscu, które zna potrzeby i problemy naszej firmy i jest w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie. Nasze biuro oferuje klientom nadzór księgowy. To opcja idealna dla firm, które posiadają własny dział księgowości, ale chcą skorzystać z merytorycznego wsparcia i poprawić jego funkcjonowanie. Wszystkie procesy nadzorują osoby posiadające niezbędne kwalifikacje merytoryczne. W ramach działalności prowadzimy również audyty obiegu dokumentów w firmach. Doradzamy jak uszczelniać i rozwijać systemy kontroli wewnętrznej. Prowadzimy także cieszące się dużym zainteresowaniem konsultacje dla osób fizycznych i prawnych w zakresie obciążeń podatkowych, przygotowywania dokumentów, otwierania i likwidacji firmy
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz