Artykuł sponsorowany

Nowoczesna pielęgnacja ogrodów i terenów zielonych

Nowoczesna pielęgnacja ogrodów i terenów zielonych

Nowoczesna technologia wpłynęła na wszystkie branże. Ma ona również ogromne znaczenie dla rozwoju ogrodnictwa i technik pielęgnacji ogrodów oraz terenów zielonych, w których wykorzystuje się dzisiaj nowoczesne sprzęty. Ich wydajność i precyzja powodują, że standardowe metody dbania o rośliny odchodzą w niepamięć. Wykorzystaj zatem sprzęt oferowany przez firmę Agro-Ogród!

Sprzęt dla firm ogrodniczych

Na terenie Polski powstało w ostatnich latach wiele przedsiębiorstw, które zajmują się zakładaniem ogrodów i urbanistycznych terenów zielonych. To one muszą zaopatrzyć się w nowoczesny park sprzętowy, który warto zakupić od takich dystrybutorów jak firma Agro-Ogród. Oferuje ona glebogryzarki, pilarki, kosiarki spalinowe i elektryczne, dmuchawy i odkurzacze, rozdrabniarki ogrodnicze, opryskiwacze, traktory do trawników, kosy i podkaszarki, a nawet odśnieżarki. Każda firma, która chce zdobyć przewagę na rynku pielęgnacji ogrodów, powinna nawiązać stałą współpracę z takimi podmiotami jak właśnie Agro-Ogród. Sklep ten wyróżnia się zatrudnieniem wykwalifikowanych pracowników posiadających wiedzą na temat urządzeń technicznych, metod pielęgnacji roślin, czy też projektowania architektury ogrodowej. Oferują oni zarówno doradztwo ogrodnicze, jak i usługi serwisowe maszyn. Przy zakupie sprzętu określ, od jakich producentów on pochodzi. Firma Agro-Ogród oferuje produkty najlepszych jakościowo marek takich jak Fiskars, Kwazar, Makita, Marolex, czy Oleo-Mac.

Pielęgnacja ogrodu prywatnego

Nasz ogród prywatny również wymaga przy pracach pielęgnacyjnych wykorzystania nowoczesnych urządzeń o wysokiej mocy i produktywności, które oferuje Agro-Ogród. Oczywiście dbanie o posesję prywatną, małych lub średnich rozmiarów nie wymaga zakupu wszystkich sprzętów, które posiada w asortymencie sklep ogrodniczy. Warto zaopatrzyć się jednak w kosiarkę spalinową lub elektryczną, nożyce do żywopłotów, a także narzędzia, takie jak np. szpadel. W przypadku konieczności wykorzystania bardziej zaawansowanych technicznie sprzętów warto rozważyć ich wypożyczenie. Firma Agro-Ogród oferuje dla swoich klientów preferencyjne ceny wynajmu, który świetnie sprawdza się w okresie wiosennych porządków, a także w czasie przygotowania ogrodu na przyjście zimy.

Agregat prądotwórczy

Warto wiedzieć, że oprócz sprzętów ogrodniczych takich jak kosiarki, czy nożyce do żywopłotu, przy pielęgnacji zieleni bardzo ważne są również agregaty prądotwórcze. Firma Agro-Ogród oferuje wydajne sprzęty również do prac na gospodarstwach rolnych. Agregaty to bowiem nie tylko możliwość zabezpieczenia się przed nagłym odcięciem od dostaw prądu, ale również możliwość wykorzystania sprzętów zasilanych na prąd w niestandardowych miejscach – np. podczas pielęgnacji parków i innych miejskich obszarów zielonych, czy przy pracach polowych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz