Materiał Partnera

Niezwykłe zabawy dla dzieci z firmą Arlekin!

Niezwykłe zabawy dla dzieci z firmą Arlekin!

Parki rozrywki są zawsze nie lada atrakcją dla dzieci, a także dla ich rodziców. Najlepsze firmy z branży rekreacyjnej takie jak Arlekin, posiadają bowiem w swojej ofercie nowoczesne sprzęty, które zapewniają niezapomnianą zabawę i relaks na trampolinach euro bungee, w basenach z kulami wodnymi czy na dmuchanych zamkach. Takie mobilne sprzęty są dzisiaj głównym punktem programu różnych festynów, czy szkoleń.

Szeroka oferta dla różnych klientów

Z oferty firmy Arlekin korzystają najczęściej włodarze miast wynajmujący sprzęt tej firmy w przypadku organizowaniu festynów miejskich. Wielokrotnie jednak zamówienia na tego rodzaju usługi rekreacyjne składały szkoły, przedszkola, czy też rodzice dzieci. Szeroka oferta, która wyróżnia na rynku firmę Arlekin, pozwala na takie dobranie odpowiednich urządzeń do mobilnego parku zabaw, aby świetnie wpasowywały się w atmosferę danego wydarzenia, a także, aby idealnie nadawały się do zabaw dla wielu, bądź konkretnej grupy wiekowej dzieci. Wśród wynajmowanych sprzętów można znaleźć różnego rodzaju urządzenia pneumatyczne, do których zalicza się różnego rozmiaru zamki do skakania (np. w kształcie żyrafy), zjeżdżalnie (np. o wysokości 8,5 m), byk rodeo (regulacja trudności pozwala na zabawę mniejszych i większych dzieci) i karuzele podłogowe. Popularne są również suche baseny z piłkami, trampoliny, kule wodne, samochodziki elektryczne, kostiumy sumo, czy też potrójne spodnie – firma Arlekin zapewnia ich transport, a także rozstawienie.

Oferta również dla dorosłych

Oferta firmy Arlekin skierowana jest również do młodzieży i osób dorosłych. Wiele firm wykorzystuje bowiem usługi tego podmiotu w celu organizacji wyjazdów survivalowych, kolonii sportowych, czy też przy spotkaniach integracyjnych firm. Najpopularniejszym sprzętem rekreacyjnym wśród osób starszych jest tak zwane euro-bungee (trampolina czterostanowiskowa), które pozwala na wznoszenie użytkownika na specjalnych linach i trampolinach nawet do kilkunastu metrów!

Pełne bezpieczeństwo 

Takie firmy jak Arlekin świadczą swoje usługi według restrykcyjnych polskich i unijnych rozporządzeń. Dzięki temu zapewniają one pełne bezpieczeństwo użytkowania sprzętów rekreacyjnych, na których dorośli i dzieci mogą czuć się bezpiecznie. Firma ta przed każdym zleceniem dokonuje szerokiego przeglądu technicznego, a przy wynajmie zapewniona jest również obsługa parku rozrywki przez profesjonalistów. Dużą zaletą przedsiębiorstwa Arlekin jest również oferowanie ubezpieczenia OC, a nawet ubezpieczenia od złej pogody!  

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz