Materiał Partnera

Niezawodna sieć: oferta firmy Te-Kom

Niezawodna sieć: oferta firmy Te-Kom

Komputer,  laptop, telefon, telewizor – codziennie korzystamy z urządzeń, które byłyby zupełnie bezużyteczne, gdyby pozbawiono nas dostępu do energii elektrycznej i sieci telekomunikacyjnej. Dlatego też firma Te-Kom robi wszystko, by wykonywać i wdrażać najlepsze projekty związane z budową sieci. Zachęcamy do zapoznania się z profilem ich działalności!

Fuzja wiedzy i doświadczenia

Firma Te-Kom powstała przez połączenie trzech przedsiębiorstw, które od wielu lat działały w branży telekomunikacyjnej. W takim składzie funkcjonuje niezmiennie i z powodzeniem od 2000 roku. Przez ten czas pracownicy Te-Kom zdobyli cenną widzę i umiejętności, dzięki którym z roku na rok poszerzali pokaźne grono kontrahentów. Mogą poszczycić się współpracą m.in. z cenionymi i znanymi przedsiębiorstwami oraz instytucjami takimi jak:  BUDIMEX S.A , STRABAG Sp. z o. o. , EUROVIA POLSKA , MUSING BUD , TELEKOMUNIKACJA POLSKA S. A. , UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY  czy ELKATEL SYSTEM. Warto zaznaczyć, że w szeregach firmy pracuje średnio 17 pracowników, a wielu z nich posiada  specjalistyczne uprawnienia budowlane – do kierowania robotami telekomunikacyjnymi i energetycznymi oraz do projektowania sieci telekomunikacyjnych i energetycznych. Kierownictwo firmy dba o to, by każdy z pracowników nieustannie podwyższał swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach oraz konferencjach. Dzięki temu mogą pochwalić się wieloma certyfikatami i wyróżnieniami, w tym Certyfikatem Systemu Jakości wydanym przez Bureau Veritas Quality International oraz Certyfikatem Jakości ochrony prawnej i windykacyjnej poświadczającym właściwy poziom prawny w prowadzonej działalności w umowach i rozliczeniach z kontrahentami. Poza tym rzetelna praca zaowocowała wieloma listami referencyjnymi, w których klienci dziękują za zrealizowane zlecenia, podkreślając wiarygodność, terminowość oraz wysoki standard wykonywanych usług.

Szeroka oferta usług telekomunikacyjnych

W branży telekomunikacyjnej ważna jest nie tylko doświadczona i wykwalifikowana kadra, ale także sprawdzony sprzęt oparty na nowoczesnej technologii oraz wysokiej jakości kable analogowe, cyfrowe czy światłowodowe. Te-Kom, spełniając wszelkie normy, świadczy szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, budową i nadzorem prac:

  • liniowych sieci telekomunikacyjnych magistralnych i rozdzielczych;
  • linii i sieci energetycznych;
  • kabli i rurociągów światłowodowych;
  • telewizyjnych sieci szerokopasmowych;
  • sieci strukturalnych;
  • instalacji teletechnicznych i alarmowych;
  • oraz centrali telefonicznych i alarmowych.

Przedsiębiorstwo zapewnia dogodne i konkurencyjne warunki finansowania oraz krótki czas realizacji zlecenia. Wszystkie wykonane prace są zgodne ze standardami i wytycznymi PN.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz