Materiał Partnera

Niebanalne dekoracje, czyli przyjęcie z motywem

Niebanalne dekoracje, czyli przyjęcie z motywem

Udane przyjęcie to nie tylko smaczne jedzenie i dobra muzyka. Ważny jest też klimat, a ten budujemy poprzez pomysłowe dekoracje. Możemy je wykonać samodzielnie – wystarczy jedna wizyta w sklepie z artykułami plastycznymi. Możemy też skorzystać z bogatej oferty sklepów oferujących imprezowe dodatki i dekoracje. Wszystko zależy od naszej pomysłowości, czasu i uzdolnień artystycznych.

Na każdą okazję

Sklepy takie jak Party Szop oferują bogaty wybór produktów dopasowanych do okazji, z jakiej organizujemy przyjęcie. Znajdziemy tu dodatki odpowiednie zarówno na pierwsze urodziny, jak i na Osiemnastkę. Szczególnie modne ostatnimi czasy stały się przyjęcia baby shower – tu też sklep nas nie zawiedzie. Wśród materiałów znajdziemy dekoracje właśnie na tę szczególną okazję, z napisami na balonach i tematycznymi banerami.

Dostępność i szeroki wybór dekoracji dają nam możliwość stworzenia niepowtarzalnej oprawy również dla tak ważnego wydarzenia, jakim są ślub i wesele. Nie musimy bowiem ograniczać się do dekoracji na sali, w której organizujemy przyjęcie, ale możemy zwrócić uwagę na szczegóły. Dobrane przez nas dekoracje pojazdów lub stylizowane kieliszki dla młodej pary będą ciekawym uzupełnieniem stylizacji całego wesela. Możemy też zdecydować się na romantyczne drewniane banery z inicjałami młodej pary.

Bogactwo materiałów

Wśród dostępnych materiałów znajdziemy tradycyjne balony, girlandy i banery. Dopasować do nich możemy też pasujące papierowe kubeczki, słomki, a nawet serwetki. O pikach, czapeczkach i trąbkach nie wspominając – to one nadają ton całej imprezie. Podział według całych kolekcji produktów powiązanych kolorem lub motywem pozwala na stworzenie pomysłowej oprawy.

Może to być szczególnie atrakcyjne rozwiązanie, gdy przygotowujemy przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Inspiracja księżniczkami lub dinozaurami to prosty sposób na wykreowanie magicznej atmosfery, która zachwyci naszą pociechę i jej gości.

Nie musimy jednak decydować się na gotowe zestawy. Sklepy oferujące dekoracje na przyjęcia oferują również poza gotowymi produktami również materiały do wykonania własnych. Jeśli tylko mamy pomysł i chęci, możemy sami stworzyć niepowtarzalne ozdoby. Wystarczą nożyczki, bibuła i brystol, kolorowe tasiemki i możemy działać. Internet pełen jest instrukcji, jak można samodzielnie wykonać ozdoby. A jeśli nie my organizujemy przyjęcie, lecz tylko w nim uczestniczymy, materiały przydadzą nam się do kreatywnego pakowania prezentów.

Opracowanie:
Rawicz, marsz. Piłsudskiego 11
tel. 789 267 190
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz