Materiał Partnera

Nie wyrzucaj, odrestauruj!

Nie wyrzucaj, odrestauruj!

Praktycznie każdy z nas posiada w domu jakiś rodzaj starego mebla. Zazwyczaj chcemy zastąpić go nowym i stary zazwyczaj ląduje w śmietniku. Poszukując jednak oryginalności i niepowtarzalnego stylu  warto rozważyć opcję odrestaurowania starego krzesła lub stołu, które po takim zabiegu będą prezentować się dużo bardziej okazale aniżeli nowy mebel.

Stare ale jare…

Wśród współczesnych trendów aranżacji mieszkań, mieszanka stylów klasycznych i nowoczesnych nie jest już żadnym zaskoczeniem. Coraz częściej można spotkać tego typu połączenia, które prezentują się bardzo efektownie. Projektanci zalecają wręcz wykorzystywanie do tego celu starych mebli, poddanych renowacji. Co więcej, tego typu meble, w postaci klasycznych krzeseł, stołów lub sof i kanap stanowią coraz bardziej ekskluzywny dodatek, gdyż ich cena utrzymuje się na zaskakująco wysoki poziom. Jeśli więc posiadamy w domu stare meble, które można zaadaptować do domowej przestrzeni warto poddać je odnowieniu. Aby mieć jednak pewność, że ta zostanie przeprowadzona prawidłowo, najlepiej zlecić takie prace profesjonalistom. Jedną z takich firm jest przedsiębiorstwo DzD Decha z Duszą , prowadzone przez Karolinę Kobielę – Kamińską, zlokalizowane w Gliwicach.

Profesjonaliści…

Firma DzD specjalizuje się w odnawianiu starych mebli oraz ich stylizacji. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na terenie całego województwa śląskiego, oferując profesjonalne i wysokiej jakości usługi. Tego typu branża charakteryzuje się dużą specyfiką. Renowacja mebli bowiem to zajęcie wymagające zarówno ogromnej cierpliwości, ale także wyczucia smaku oraz nuty artystycznej. Wszystko to oczywiście musi poprzedzać gruntowna wiedza i wysokie umiejętności. Firma DzD zajmuje się zdejmowaniem starych, często popękanych warstw farby i lakierów oraz wygładzaniem powierzchni. Meble są dokładnie czyszczone, odtłuszczane, a następnie poddawane procesowi renowacji zgodnie z życzeniem klienta. Firma wykonuje również usługi mające na celu nadać starszego wyglądu i charakteru współczesnym meblom.

Odrestaurowane, stare meble staną się z pewnością swoistą perełką każdego mieszkania, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Aby tak się jednak stało, a efekt utrzymywał się długo, warto powierzyć tego typu prace profesjonalistom.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz