Materiał Partnera

Nie kupuj – odnawiaj, czyli tapicerstwo i renowacja

Nie kupuj – odnawiaj, czyli tapicerstwo i renowacja

Kupiony kilka lat temu komplet wypoczynkowy już dawno przestał być wizytówką salonu? Stary fotel nie pasuje do nowego wystroju w sypialni? A może nie wiecie, co zrobić ze zniszczoną, antyczną sofą dziedziczoną w Waszej rodzinie z pokolenia na pokolenie? Oddajcie mebel do zakładu tapicerskiego, który tchnie w niego nowe życie.

Stary i zniszczony materiał

Meble tapicerowane, takie jak sofy, narożniki, krzesła czy fotele, ulegają szybkiemu zniszczeniu. Nie ma w tym niczego dziwnego – codziennie jemy obiad przy stole, siadając na krzesłach, oglądamy telewizję na fotelu bądź spędzamy miły wieczór rozłożeni na sofie. Materiał z dnia na dzień coraz bardziej się ściera. Do tego dochodzą zabrudzenia i plamy, których nie jest w stanie usunąć nawet pranie ekstrakcyjne. Niektórzy decydują się na kupno koca lub narzuty, ale nie jest to zbyt praktyczne rozwiązanie, gdyż wciąż trzeba je poprawiać, by dobrze się prezentowały. Zmęczeni wyglądem swojego starego mebla, z pewnością myślicie więc o kupnie nowego. Jeśli dysponujecie wolną gotówką, nic nie stoi na przeszkodzie. Po co jednak przepłacać i pozbywać się sprawdzonego, wygodnego siedziska? Lepszym pomysłem będzie inwestycja w nowe obicie. Jacek Walasik – doświadczony tapicer z Aleksandrowa Łódzkiego zajmie się Twoim meblem i sprawi, że będzie wyglądał jak nowy! Pamiętajcie tylko o wyborze odpowiedniego materiału. Niech będzie przyjemny w dotyku, ale też trwały i odporny na plamy. Spytajcie się tapicera o jego gramaturę oraz wytrzymałość na ścieranie, rozdarcia, ścieranie i płowienie. Jeśli macie w domu psa lub kota, wybierzcie taki, z którego łatwo będzie można usunąć sierść. Oczywiście nie pomińcie tak ważnej kwestii, jak estetyka! Na rynku dostępnych jest wiele wzorów i kolorów materiału, że z pewnością wybierzecie  coś dla siebie.

Gdy czas na zmiany

Kupiony kilka lat temu narożnik jest w całkiem dobrym stanie, ale Wy macie już pomysł na nową aranżację salonu? A może kupiliście tani, używany fotel, który obity jest materiałem, który zupełnie nie trafił w Wasz gust?  Oddajcie mebel do zakładu tapicerskiego i wybierzcie najładniejsze materiały. Gwarantujemy, że efekt będzie powalający, a same meble będą się prezentowały jak te prosto z salonu!

Styl i elegancja – niepowtarzalne antyki

Odziedziczyliście mieszkanie, w którym znajduje się antyczna sofa? A może na Waszym strychu kurzy się stary fotel, który Wasi przodkowie nabyli kilka pokoleń wstecz? Nawet nie myślcie o ich wyrzuceniu! Meble stylowe wprowadzają do pomieszczenia wyszukaną elegancję i oryginalność. Zamiast więc szukać modnej kanapy w popularnych sklepach sieciowych, zdecydujcie się na renowację starej. Doświadczony tapicer tchnie w meble nowe życie, dzięki czemu Wasz dom nabierze nowego, niebanalnego charakteru. Pamiętajcie – klasyczne rozwiązania są ponadczasowe!

Opracowanie:
Aleksandrów Łódzki, Wojska Polskiego 33
tel. 501 577 221
Oceń artykuł (2)
3.0
Komentarze
Dodaj komentarz