Materiał Partnera

Newsletter na Zippini. Sprawdź czego możesz się spodziewać, gdy już się zapiszesz

Newsletter na Zippini. Sprawdź czego możesz się spodziewać, gdy już się zapiszesz

W gąszczu modowego świata trudno zachować orientację. Jeśli chcesz pozostać na bieżąco, warto zapisać się na newslettery najlepszych stron o modzie.

Newsletter to odpowiedź na natłok informacji, na który wszyscy skarżymy się w dzisiejszych czasach. Często zdarza się, że przeglądamy portale i trafiamy na taki, który nas interesuje. Jednak zwykle już po kilku godzinach trudno przywołać go z pamięci, a za kilka dni czy tygodni pojawi się tyle rozproszeń, że dawno już zapomnimy o ciekawej stronie. Dlatego jeśli chodzi o te serwisy, które naprawdę Cię interesują, warto zapisać się na ich newsletter. Dzięki temu zawsze dostaniesz do skrzynki e-mailowej informację, gdy na stronie pojawi się coś ciekawego. Dodatkowo poprzez newsletter możesz dowiedzieć się też o akcjach specjalnych, przeznaczonych tylko dla fanów serwisu. Często zdarza się, że tą drogą trafiają do czytelników informacje o nowych działaniach czy akcjach ograniczonych czasowo.

 Pierwsza dowiedz się o promocji

To dlatego szczególnie warto śledzić newslettery portali modowych takich, jak Zippini. Zippini to wyszukiwarka modowa, czyli portal, który pozwala wygodnie porównywać różne produkty i wyszukiwać te, które najbardziej Cię interesują. W ofercie sklepu znajduje się kilkadziesiąt kategorii rzeczy dla kobiet, mężczyzn i dzieci, w tym również kosmetyki, akcesoria czy buty. Jak to działa? Po wybraniu rzeczy, która Cię interesuje, zaznaczasz ją na Zippini.pl i przechodzisz do sklepu, który ma ją w najkorzystniejszej cenie. Zostaniesz przekierowana bezpośrednio  na portal partnera, takiego jak słynny sklep Douglas czy Answear. Możesz zapisywać się osobno na newslettery portali modowych, z którymi współpracujemy, by dowiedzieć się, kiedy na Douglas pojawią się nowe promocje i niezwykłe akcje. O wiele łatwiej będzie jednak zarejestrować się na Zippini PolskaNewsletter powiadomi Cię, gdy wydarzy się coś, o czym powinnaś wiedzieć. Interesujące artykuły, niezwykłe obniżki, nowe funkcje – o wszystkim tym dowiesz się pierwsza, więc będziesz miała największą szansę dokonać korzystnych zakupów. To też wygodne dla osób zajmujących się modą zawodowo czy blogerek modowych, które chcą pierwsze dowiadywać się o najciekawszych wydarzeniach i obniżkach w branży.

 Dlaczego warto wybrać newsletter Zippini

Modą interesuje się dziś coraz więcej osób. W Polsce rośnie świadomość, ale też zainteresowanie tym tematem. Coraz więcej osób czyta modowe i lifestyle’owe artykuły, przykładowo sprawdź tutaj jeden z nich, który naszym zdaniem proponuje bardzo ciekawe, modowe treści. Pojawiają się butiki najpopularniejszych zagranicznych marek, a od zeszłego roku w kraju można kupić naszą własną edycję pisma Vogue.Wydawało się, że nigdy się nie doczekamy na ten przełom, ale dziś już możemy powiedzieć wyraźnie, że należymy do jednego z krajów, które ekipa Vogue uważa za godne tego, by ich kultowy magazyn działał również i tu. W związku z tym trzeba robić jeszcze więcej niż kiedyś, by wyróżnić się wiedzą o modzie.Ułatwia to internet, choć to i tak miejsce, w którym wiele informacji jest niesprawdzonych. Portale przepisują od siebie te same informacje, więc coraz trudniej o autentyczną wiedzę odnośnie mody i sprawdzone dane. Dlatego osoby, którym zależy na wiarygodności, lub po prostu chcą wiedzieć, co piszczy w trawie, powinny koniecznie zapisać się do newsletterów najlepszych portali. Takie jest Zippini, na którym można znaleźć niezwykłą ilość informacji, którą trudno porównać z jakimkolwiek innym portalem.

 Porady, kabaty, konkursy Zippini

Ci, którzy zarejestrują się w serwisie i zaczną prenumerować newslettera portalu dowiadują się pierwsi o akcjach specjalnych, czy choćby usługach bonusowych, takich jak porady stylisty on-line. Ofertę newsletterową uzupełnia Facebook Zippini, na którym możesz przeczytać o wszystkich nowych artykułach, jakie pojawiają się na łamach portalu. Facebook Zippini to stale rosnąca społeczność, która myśli tak samo jak Ty i interesuje się najnowszymi nowinkami ze świata mody. Warto zarejestrować się na lamach serwisu za pomocą newslettera, bo daje Ci to możliwość uczestnictwa w ekskluzywnym gronie osób, które cenią najlepsze marki i kochają zakupy, ale przy tym nie zamierzają za swoje zakupy przepłacać. Rejestracja jest przy tym prosta i nie zajmuje dużo czasu, a żeby śledzić newsletter wystarczy podać tylko swój adres mailowy. Tylko tyle dzieli Cię od uczestnictwa w tym wyjątkowym modowym klubie!

Wygodne robienie dużych zakupów

Gdy już się zarejestrujesz na https://zippini.pl, będziesz mieć pełen dostęp do najbardziej niesamowitych promocji i ofert. Masz pewność, że nic Cię już nie ominie. Chodzi np. o porady stylisty czy specjalne promocje. Te pierwsze mogą się przydać w codziennym życiu, jak i w karierze. To mit, że na stylistę stać tylko sławnych i bogatych, bo dzięki portalom takim, jak Zippini.pl, które oferują porady stylisty wirtualnego, każdy może z nich skorzystać. To szczególnie wygodne, jeśli często robisz zakupy, na przykład dlatego, że masz kilkoro dzieci lub moda to Twoja pasja. Poszukiwanie każdej rzeczy z osobna w sklepie internetowym trwałoby wieczność, podczas gdy za pomocą wyszukiwarki modowej, do której masz newslettera, możesz o każdej promocji dowiedzieć się w jednym miejscu i łatwo zrobić zakupy.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz